Maminka.czVaše příběhy

Bláznivá matka: Podívejte se, co provedla se svým synem

Až tyhle fotky malý Gabriel jednou uvidí, nebude mu do smíchu.
14. 3. 2015

Gabriel je normální, zdravé miminko. To se však nedá říct o jeho matce Fioně. Ta si stejně jako miliony jiných hrdých matek své dítě fotí, když dělá roztomilé nebo různé obličeje. Jeho fotky však „vylepšuje“ pomocí aplikace YouCam. Zde si zkouší, jak by jejímu sedmitýdennímu synovi slušel make-up. To by se ještě dalo pochopit, matka své dílo poté sdílí na sociálních sítích. Nechápavými reakcemi okolí se jenom baví.

Bez ohledu na to, jak strašné výsledky jsou, díky aplikaci působí velmi realisticky. Pokud se na obrázky podíváte jen zběžně, sedmitýdenní chlapec vypadá, jako by byl skutečně nalíčený. „Žádný make-up se synovy kůže nikdy nedotkl,“ uklidňuje matka své kritiky. „Mám svého syna velmi, velmi ráda,“ objajuje se. Prý záměrně vybírala fotky, na kterých se její syn různě šklebil, aby byl výsledek co nejzajímavější. Bydlí sama se synem, a tak se prý chtěla jen zabavit.

Nezbývá než doufat, že tyto příšerné fotky se nedostanou do chlapcova alba. A že je jednou, až mu bude mnohem víc a bude z toho mít rozum, neuvidí. Protože by jistě nepochopil, že pro maminku bylo vše jen zábavou na dlouhou chvíli. A co myslíte vy, je to roztomilé?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata: Vaše příběhy, Matka, Zdravé miminko, Syn
Mohlo by vás zajímat
Odhalte tajemství dřív než ultrazvuk: Holčička, nebo chlapeček?
Skřítek, víla nebo myš? Inspirace na podzimní masky není nikdy dost
Kam s dětmi o víkendu: Festival Evolution, LUSTR nebo Struny dětem
Víme, jaká jména budou nejpopulárnější v roce 2018. Inspirujete se?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu