Maminka.czSlavné maminky

Božská maminka Scarlett Johansson: Z večerní róby do tepláků za 5 minut!

Dita Mrázková 8.  10.  2021
Patří mezi nejkrásnější herečky, ale na ulici je k nepoznání. Středobodem vesmíru jsou pro ni její dvě děti, osmiletá Rose Dorothy a dvouměsíční syn Cosmo. Jak Scarlett zvládá svou nejdůležitější roli mámy? Hravě a s přehledem!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když potkala v roce 2012 sexy hollywoodská herečka francouzského novináře Romaina Dauriaca, byla to láska na první pohled. Vzali se a za dva roky už se společně radovali z narození dcery Rose Dorothy. Jenže ve vztahu to začalo skřípat a za další dva roky následoval vleklý rozvod, kdy oba rodiče bojovali o Rose. Nakonec byla dvouletá holčička svěřena do péče matky.

Protože na dceru byla Scarlett většinou sama a chůvy odmítala, měla se co otáčet. Natočila další pokračování veleúspěšného kasovního trháku Avengers, čímž své dceři udělala velkou radost – malá slečna totiž prý tento kultovní snímek přímo zbožňuje. 

VIDEO: Slavné páry, které se zamilovaly na place

Hollywoodská famme fatale ale nepatří mezi typy hereček, pro které je středobodem vesmíru červený koberec a róba od Gaultiera. Je známá tím, že v soukromí chodí zásadně bez make-upu, v teplácích, otrhaném tričku a s čepicí na hlavě. Sociální sítě nepoužívá, fotografie svých dětí s nikým nesdílí. Na rodinný život nedá prostě dopustit a veškerý volný čas podmiňuje jemu.

Říká se do třetice všeho dobrého a možná, že je to heslo i Scarlett Johansson. Její první sňatek s hercem Ryanem Reynoldsem trval tři roky, poté následoval krátký románek s hercem Seanem Pennem. Druhé manželství je také minulostí, ale ani to herečku neodradilo. Před rokem překvapila všechny své fanoušky novinkou - vdala se potřetí. 

Střídavá péče: Mám z ní blbý pocit, říká Nikol Štíbrová. Co jiní VIP rodiče?

Jejím vyvoleným je spisovatel, komik a tvůrce pořadu Saturday Night Live Colin Jost. Ti dva se seznámili už v roce 2017, těsně po rozvodu s Romainem, Scarlett ale nechtěla nic uspěchat. 

A letos v srpnu manželé na svět přivítali syna Cosma. Netradiční jméno se prý moc nelíbilo Colinově matce, Scarlett si s tím hlavu ale nijak neláme. Snad konečně našla toho pravého, a může se tak naplno věnovat svým dvěma dětem. Tedy pokud zrovna netočí s Bradem Pittem nebo Chrisem Hemsforthem...

Témata: Kojenec, Děti, Láska a vztahy, Školák, Výchova, Péče o dítě a jeho výchova, Slavné maminky, herečka, Životy slavných, Střídavá péče, Sociální sítě, Brad Pitt, Rozvody, Scarlett Johansson, Ryan Reynolds, Romain, Sean Penn, Gaultier, Penn, Scarlett, Johan, Róba, Colin, Avengers, Maminka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Jako by jim z oka vypadli! 12 potomků slavných, kteří vypadají ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Natálie a Kordula: Dospívající krásky, které dostaly do varu celé Vary. Co na to jejich slavné mámy?
Mrázková Dita
slavné děti
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Maminky, zavřete oči! Tyto šílenosti vymýšlí tatínci, když hlídají své ratolesti
redakce
Galerie