Maminka.czSlavné maminky

Božská maminka Scarlett Johansson: Z večerní róby do tepláků za 5 minut!

Dita Mrázková 8.  10.  2021
Patří mezi nejkrásnější herečky, ale na ulici je k nepoznání. Středobodem vesmíru jsou pro ni její dvě děti, osmiletá Rose Dorothy a dvouměsíční syn Cosmo. Jak Scarlett zvládá svou nejdůležitější roli mámy? Hravě a s přehledem!

Když potkala v roce 2012 sexy hollywoodská herečka francouzského novináře Romaina Dauriaca, byla to láska na první pohled. Vzali se a za dva roky už se společně radovali z narození dcery Rose Dorothy. Jenže ve vztahu to začalo skřípat a za další dva roky následoval vleklý rozvod, kdy oba rodiče bojovali o Rose. Nakonec byla dvouletá holčička svěřena do péče matky.

Protože na dceru byla Scarlett většinou sama a chůvy odmítala, měla se co otáčet. Natočila další pokračování veleúspěšného kasovního trháku Avengers, čímž své dceři udělala velkou radost – malá slečna totiž prý tento kultovní snímek přímo zbožňuje. 

VIDEO: Slavné páry, které se zamilovaly na place

Hollywoodská famme fatale ale nepatří mezi typy hereček, pro které je středobodem vesmíru červený koberec a róba od Gaultiera. Je známá tím, že v soukromí chodí zásadně bez make-upu, v teplácích, otrhaném tričku a s čepicí na hlavě. Sociální sítě nepoužívá, fotografie svých dětí s nikým nesdílí. Na rodinný život nedá prostě dopustit a veškerý volný čas podmiňuje jemu.

Říká se do třetice všeho dobrého a možná, že je to heslo i Scarlett Johansson. Její první sňatek s hercem Ryanem Reynoldsem trval tři roky, poté následoval krátký románek s hercem Seanem Pennem. Druhé manželství je také minulostí, ale ani to herečku neodradilo. Před rokem překvapila všechny své fanoušky novinkou - vdala se potřetí. 

Střídavá péče: Mám z ní blbý pocit, říká Nikol Štíbrová. Co jiní VIP rodiče?

Jejím vyvoleným je spisovatel, komik a tvůrce pořadu Saturday Night Live Colin Jost. Ti dva se seznámili už v roce 2017, těsně po rozvodu s Romainem, Scarlett ale nechtěla nic uspěchat. 

A letos v srpnu manželé na svět přivítali syna Cosma. Netradiční jméno se prý moc nelíbilo Colinově matce, Scarlett si s tím hlavu ale nijak neláme. Snad konečně našla toho pravého, a může se tak naplno věnovat svým dvěma dětem. Tedy pokud zrovna netočí s Bradem Pittem nebo Chrisem Hemsforthem...

Témata: Kojenec, Děti, Láska a vztahy, Školák, Slavné maminky, Výchova, Péče o dítě a jeho výchova, Životy slavných, Sociální sítě, herečka, Střídavá péče, Rozvody, Brad Pitt, Scarlett Johansson, Ryan Reynolds, Gaultier, Scarlett, Vesmír, Tepláky, Maminka, Cosmo, Sean Penn, Colin, Avengers, Róba
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Manžel si děti přál, já byla trochu sobeček, přiznává novopečená maminka Patricie Pagáčová
Láchová Michaela
Rozhovor
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
12 nesmyslů, které od září zase bude škola chtít po vašich dětech
Wallerová Radka
Back to school
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky