Maminka.czSlavní tatínci

Božský táta Bruce Willis a dojemné video s dcerami: I přes vážnou nemoc si roli otce naplno užívá!

Dita Mrázková 24.  10.  2022
Patřil mezi největší sexy idoly své doby. Dnes je zasloužilým pětinásobným tátou, žije daleko od Hollywoodu a užívá si rodinného života. Do ústraní odešel kvůli nemoci, která ho v lecčems omezuje, své dvě dospívající dcerky ale rozhodně nezanedbává. Akčního hrdinu v sobě zkrátka nezapře.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V 80. letech tvořil s herečkou Demi Moore jeden z nejpřitažlivějších, ale také nejstabilnějších párů Hollywoodu. Mají spolu tři dnes už dospělé dcery, manželství se však po několika letech rozpadlo.

Demi skončila v náručí o dekádu mladšího hereckého kolegy Ashtona Kutchera, Bruce byl dlouhou dobu single. To se změnilo, když potkal o třiadvacet let mladší modelku Emmu Heming.

VIDEO: Bruce Willis pověsil herectví na hřebík kvůli vážné nemoci

Těsně před šedesátkou se stal otcem dalších dvou dcer a zdálo se, že mu ke štěstí nic nechybí. Jenže před rokem přišla nečekaná zpráva, herec byl nucen ze zdravotních důvodů ukončit svou úspěšnou kariéru. Důvodem byla afázie – porucha řeči způsobená poškozením mozku. Kognitivní porucha ovlivňuje schopnost komunikovat a často nastává po mrtvici. Pro herce fatální diagnóza...

Po oficiálním odchodu z herectví, kdy ho podpořila nejen jeho současná žena, ale i ta bývalá, se usadil ve svém rodinném sídle a rozhodl se, že bude nejvíc času trávit pouze s rodinou.

Nedávno Emma na Instagramu sdílela video, na kterém bývalý akční hrdina tančí s desetiletou Mabel, sleduje film s o dva roky mladší Evelyn, prochází se po lese, zkrátka si užívá léto "na pohodu".

„Na dokonalost si tady nehrajeme, ale naše letošní léto k ní mělo docela blízko. Vlastně to bylo kouzelné," napsala k dojemnému videu.

Madonna, Demi Moore či Reese Witherspoon na retro fotkách: Která z náctiletých dcer je své matce nejvíce podobná?

Vedle toho Emma svému muži také poděkovala za to, že ji podpořil při jejích vlastních poruchách učení a pozornosti. "Tenhle chlápek mě vždycky bral jako nejchytřejšího člověka v místnosti, přestože já se cítila přesně naopak. Nikdy na to nezapomenu a za to ho prostě moc miluju."

Není tajemstvím, že se Bruce pravidelně stýká i se svou bývalou manželkou a jejich dcerami Rumer, Tallulah a Scout. Společně všichni tráví Vánoce a hercovy dospělé dcery se netají tím, že svou "macechu" Emmu milují. Kdo umí, ten zkrátka umí...

Témata: Slavní rodiče, Slavní tatínci, Rodina a vztahy, Životy slavných, Sex, Děti slavných, Instagram, Nemoc, Dcera, Herec, herečka, Bruce Willis, Demi Moore, Ashton Kutcher, Rozvody, Scout, Dcery, Rummer, Hollywood, Emma Heming, Bruce W, Mabel, Tallulah, afázie, Evelyn