Maminka.czSlavní tatínci

Božský táta Bruce Willis a dojemné video s dcerami: I přes vážnou nemoc si roli otce naplno užívá!

Dita Mrázková 24.  10.  2022
Patřil mezi největší sexy idoly své doby. Dnes je zasloužilým pětinásobným tátou, žije daleko od Hollywoodu a užívá si rodinného života. Do ústraní odešel kvůli nemoci, která ho v lecčems omezuje, své dvě dospívající dcerky ale rozhodně nezanedbává. Akčního hrdinu v sobě zkrátka nezapře.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V 80. letech tvořil s herečkou Demi Moore jeden z nejpřitažlivějších, ale také nejstabilnějších párů Hollywoodu. Mají spolu tři dnes už dospělé dcery, manželství se však po několika letech rozpadlo.

Demi skončila v náručí o dekádu mladšího hereckého kolegy Ashtona Kutchera, Bruce byl dlouhou dobu single. To se změnilo, když potkal o třiadvacet let mladší modelku Emmu Heming.

VIDEO: Bruce Willis pověsil herectví na hřebík kvůli vážné nemoci

Těsně před šedesátkou se stal otcem dalších dvou dcer a zdálo se, že mu ke štěstí nic nechybí. Jenže před rokem přišla nečekaná zpráva, herec byl nucen ze zdravotních důvodů ukončit svou úspěšnou kariéru. Důvodem byla afázie – porucha řeči způsobená poškozením mozku. Kognitivní porucha ovlivňuje schopnost komunikovat a často nastává po mrtvici. Pro herce fatální diagnóza...

Po oficiálním odchodu z herectví, kdy ho podpořila nejen jeho současná žena, ale i ta bývalá, se usadil ve svém rodinném sídle a rozhodl se, že bude nejvíc času trávit pouze s rodinou.

Nedávno Emma na Instagramu sdílela video, na kterém bývalý akční hrdina tančí s desetiletou Mabel, sleduje film s o dva roky mladší Evelyn, prochází se po lese, zkrátka si užívá léto "na pohodu".

„Na dokonalost si tady nehrajeme, ale naše letošní léto k ní mělo docela blízko. Vlastně to bylo kouzelné," napsala k dojemnému videu.

Madonna, Demi Moore či Reese Witherspoon na retro fotkách: Která z náctiletých dcer je své matce nejvíce podobná?

Vedle toho Emma svému muži také poděkovala za to, že ji podpořil při jejích vlastních poruchách učení a pozornosti. "Tenhle chlápek mě vždycky bral jako nejchytřejšího člověka v místnosti, přestože já se cítila přesně naopak. Nikdy na to nezapomenu a za to ho prostě moc miluju."

Není tajemstvím, že se Bruce pravidelně stýká i se svou bývalou manželkou a jejich dcerami Rumer, Tallulah a Scout. Společně všichni tráví Vánoce a hercovy dospělé dcery se netají tím, že svou "macechu" Emmu milují. Kdo umí, ten zkrátka umí...

Témata: Slavní rodiče, Rodina a vztahy, Instagram, Slavní tatínci, Životy slavných, herečka, Dcera, Herec, Nemoc, Sex, Děti slavných, Demi Moore, Rozvody, Ashton Kutcher, Dcery, Hollywood, Bruce Willis, Bruce W, Emma Heming, Tallulah, Evelyn, Rummer, Mabel, Scout, afázie
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
RECEPT: Pečivo trochu jinak – obložené topinky a rohlíkový koláč
Brožová Lenka
Recepty
GALERIE: Dvojčata jsou to nejlepší, co nás potkalo! 16 celebrit a jejich dvojnásobná radost i starost
Mrázková Dita
Galerie