Maminka.czŽivoty slavných

Bratr Kate Middleton má zase důvod k radosti: Po vleklých depresích a smrti milovaného psa se konečně těší na roli táty!

Dita Mrázková 9.  7.  2023
Potomci princezny Kate i její sestry Pippy se už brzy můžou těšit na dalšího bratrance nebo sestřenici! Nejmladší bratr Kate a Pippy James se totiž na sklonku letošního roku stane ve svých šestatřiceti letech poprvé tátou. Po nepříliš šťastném období se tak může zase smát...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mladší bratr princezny Kate James Middleton úspěšně zvládl boj s vleklou depresí a těší se na svého prvního potomka. V minulosti otevřeně hovořil o tom, jak mu jeho věrná psí parťačka Ella pomohla vyrovnat se s touto závažnou diagnózou.

VIDEO: Svatba Pippy Middleton: Podívejte se, jak to vypadalo na královské veselce

"Když jsem trpěl tímto onemocněním, Ella se mnou absolvovala všechna terapeutická sezení, na která jsem se od začátku bál chodit. Ale s ní po boku jsem opravdu nabyl jistoty a pochopil jsem, že se musím léčit. To Elle vděčím za svůj současný život," řekl před třemi lety v pořadu BBC Sunday Morning Live. 

Ella Jamese dokonce seznámila s jeho nastávající ženou! V roce 2018 při návštěvě South Kensington Clubu v londýnské Chelsea se zaběhla k dívce Alizee Thevenet. "Poněkud rozpačitě jsem se šel omluvit a chtěl přivést Ellu zpět. Netušil jsem to, ale právě jsem se seznámil se svou budoucí ženou, a to vše díky Elle. Kdybych Elle nevěřil, nepřivedl bych ji do South Kensington Clubu a ona by se nemohla pozdravit se ženou, která se za čas stala mou snoubenkou," zavzpomínal v březnu 2021 v deníku The Telegraph.

Klepněte pro větší obrázek

Zakladatel společnosti Ella & Co., která se specializuje na výrobu krmiv pro domácí mazlíčky, se s Alizze oženil ještě tentýž rok. Letos v lednu ale o svou milovanou psí parťačku, která mu přivedla do života osudovou lásku, přišel.

"S velkým zármutkem oznamuji, že moje drahá Ella zemřela. Byla po mém boku 15 let, od mých nejtemnějších dnů až po ty nejšťastnější. Bude mi strašně chybět," napsal James na svém Instagramu s tím, že jeho psí společnice odešla do psího nebe doma, v náručí svého páníčka po krátké nemoci.

Manželé ale už zase mají důvod k radosti. A to pořádné. Před pár dny James sdílel novinku: už brzy se stane tátou! 

"Nemohli bychom se těšit víc... Začátek roku byl po ztrátě mé milované Elly velmi těžký, nicméně zakončíme ho tím nejvzácnějším přírůstkem do naší rozrůstající se rodiny," napsal dojatý tatínek k fotografii své ženy s fenkou Mabel na Instagramu.

James, který je strýcem dětí Kate a Williama George, Charlotte Louise a tří dětí sestry Pippy Arthura, GraceRose, tak potěšil i svou matku Carol, která se na vnouče svého syna už dlouho těšila. Sedmé vnoučátko tak možná dostane rovnou pod stromeček.

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavní tatínci, Životy slavných, Rodina a vztahy, Instagram, Rodičovství, slavné děti, Sourozenci, Královská rodina, Celebrity, monarchie, Otcové, Emoce, Deprese, Pes, Smrt, úzkost, Sestra, Británie, Vévodkyně Kate, bratr, Grace, sebevražda