Britax B-Motion 4, vítěz v mnoha směrech

Zodpovědné maminky si před narozením svého potomka připravují dětskou výbavičku a není to vždy snadný úkol. Dnešní nabídka trhu skýtá nespočet zboží a značek. Je dobré čerpat ze zkušeností ostatních maminek, spoléhat se na recenze a kvalitní prověřené značky.
Komerční článek
16. 9. 2014

Jednou z nejdůležitějších částí výbavy je kočárek. Nejprve si musíme uvědomit, co od kočárku očekáváme a vyžadujeme a následně můžeme začít s výběrem. Společnost Baby Direkt jako výhradní distributor zastupuje v České republice celosvětově uznávané značky, jakou je například společnost Britax Römer. Ta ve svém portfoliu nabízí všestranné kočárky pro různé potřeby maminek i dětí.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Kombinovaný kočárek Britax B-Motion 4, který se vyznačuje všestranností, pohodlností a plynulou jízdou, se stal v loňském roce vítězem nezávislého testu organizace dTest. Britax B-Motion 4 se stal jedničkou pro své výborné jízdní vlastnosti a kvalitní odpružení, snadné skládání i rozkládání a pro velký úložný prostor.

Vítězný model se může pochlubit adaptéry CLICK & GO®, které umožňují rychle a snadno upevnit přenosnou autosedačku BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper nebo hlubokou vaničku přímo na podvozek kočárku. Kočárek je rovněž vybaven sedadlem s několika naklápěcími polohami, včetně úplného lehu. Pro zajištění bezpečí dítěte je oceněný model vybaven 5-ti bodovým bezpečnostním pásem s výškově nastavitelnými ramenními pásy. Vzduchem plněné pryžové pneumatiky jsou odolné proti proražení a přední kola jsou otočná s možností aretace. Maminky, které zejména ocení již zmíněný jednoduchý skládací mechanismus jednou rukou, budou potěšeny výškově nastavitelnou a měkce polstrovanou rukovětí, prostorným košíkem a velkou odkládací kapsou ve stříšce.

Další informace o produktu a u jakých autorizovaných prodejců jej lze zakoupit, naleznete na webových stránkách www.babydirekt.eu.

Další fotografie ve fotogalerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

 

Mohlo by vás zajímat
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci
Víme, proč kluci obvykle komunikují hůře než holčičky
Jak přežít zimní chmury? Tipy, které vás z toho dostanou
Syn má jinou barvu kůže než táta. Podezírali mě z nevěry

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu