Britax B-Motion 4, vítěz v mnoha směrech

Zodpovědné maminky si před narozením svého potomka připravují dětskou výbavičku a není to vždy snadný úkol. Dnešní nabídka trhu skýtá nespočet zboží a značek. Je dobré čerpat ze zkušeností ostatních maminek, spoléhat se na recenze a kvalitní prověřené značky.
Komerční článek
16. 9. 2014

Jednou z nejdůležitějších částí výbavy je kočárek. Nejprve si musíme uvědomit, co od kočárku očekáváme a vyžadujeme a následně můžeme začít s výběrem. Společnost Baby Direkt jako výhradní distributor zastupuje v České republice celosvětově uznávané značky, jakou je například společnost Britax Römer. Ta ve svém portfoliu nabízí všestranné kočárky pro různé potřeby maminek i dětí.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Kombinovaný kočárek Britax B-Motion 4, který se vyznačuje všestranností, pohodlností a plynulou jízdou, se stal v loňském roce vítězem nezávislého testu organizace dTest. Britax B-Motion 4 se stal jedničkou pro své výborné jízdní vlastnosti a kvalitní odpružení, snadné skládání i rozkládání a pro velký úložný prostor.

Vítězný model se může pochlubit adaptéry CLICK & GO®, které umožňují rychle a snadno upevnit přenosnou autosedačku BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper nebo hlubokou vaničku přímo na podvozek kočárku. Kočárek je rovněž vybaven sedadlem s několika naklápěcími polohami, včetně úplného lehu. Pro zajištění bezpečí dítěte je oceněný model vybaven 5-ti bodovým bezpečnostním pásem s výškově nastavitelnými ramenními pásy. Vzduchem plněné pryžové pneumatiky jsou odolné proti proražení a přední kola jsou otočná s možností aretace. Maminky, které zejména ocení již zmíněný jednoduchý skládací mechanismus jednou rukou, budou potěšeny výškově nastavitelnou a měkce polstrovanou rukovětí, prostorným košíkem a velkou odkládací kapsou ve stříšce.

Další informace o produktu a u jakých autorizovaných prodejců jej lze zakoupit, naleznete na webových stránkách www.babydirekt.eu.

Další fotografie ve fotogalerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

 Mohlo by vás zajímat
Jak si zkrátit porod? Zkuste optimalizaci pánevního dna
Vévodkyně Kate chce údajně třetího potomka porodit doma
Musíte je ochutnat! Tyto teplé saláty vám zpříjemní den
Těhotenská cukrovka. Víte, jaké jsou hodnoty a co vás při její diagnóze čeká?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu