Maminka.czSlavní rodiče

Bude nás pět! Zpěvačka Klára Vytisková čeká třetího potomka, děti jsou její múzy

12. 11. 2020
Excentrická zpěvačka Klára Vytisková z kapely Toxique s manželem Romanem Víchou čeká třetího potomka. Společně už vychovávají dvě dcerky.

"Bude nás 5!" napsala ve středu na Instagram zpěvačka a moderátorka Klára Vytisková (35) a oznámila tak, že k jejím dvěma dcerám − šestileté Emilce a tříleté Olivii − přibude třetí potomek. Známá je také jako porotkyně čtvrté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar.

„Díky lockdownu a podzimu v kabátu se mi dařilo těhotenství dlouho skrývat, a tak vše vyšlo najevo až při natáčení live session, kterou chci věnovat fanouškům místo přesunutého křtu v ROXY.  Díky natáčení jsem si uvědomila, jak nám všem živé koncerty chybí,“ říká Vytisková k natáčení v prázdném klubu Meetfactory, kde si s kapelou rozložila nástroje na místě, kde normálně stojí publikum. 


Dvojnásobná mamika po narození každé dcery vydala desku (Home /2015/, Love Is Gold /2020/) a na to konto říká: „Děti jsou obrovská inspirace, jsou to múzy.”

Na jaře udělala uznávaná zpěvačka Klára Vytisková radost sobě i svým fanouškům skvěle přijatou albovou novinkou Love Is Gold. Album, jež v letošním roce doprovodily klipy Just Be You a Gold s hostujícím Albertem Černým z Lake Malawi, sklidilo řadu pozitivních recenzí.

Vždycky jsme chtěli větší rodinu

„Vlastně jsem si vždy myslela, že budu mít tři dcery. Rozhodně ‚nezkoušíme kluka‘, s Romanem jsme zkrátka toužili po třech dětech, ale nevěděli jsme, jak nám to jako rodičům půjde. Po druhé dceři Olivii bylo jasné, že chceme větší rodinu. Moc se těšíme!”

Zpěvačka kapely Toxique a bubeník Roman Vícha se vzali v roce 2010. Bydlí ve zrekonstruovaném mlýně v Úněticích za Prahou. "Vždycky jsme s manželem věděli, že s dětmi chceme bydlet na vsi. Rodiče nám dali k dispozici krásnou velkou půdu u nás ve mlýně, a tak jsme si tam postavili byt," řekla před časem pro idnes.cz.

Společně s kapelou (a Albertem Černým v roli hosta v písni Gold) zahraje v rámci oslav 17. listopadu od 19:00 na Koncertě pro budoucnost. Ten proběhne v pražském Obecním domě, přenášet jej bude online Česká televize a k vidění bude také na sociálních sítí. 

Holky festivaly milujou

Bude-li to jen trochu možné, Vytisková plánuje koncertovat se svou kapelou i v létě příštího roku: “Pokud bude situace příznivá pro konání festivalů, pojedu i s dětmi, mám to vyzkoušené, na klubové turné je nevozím, ale v létě jde hraní i s malými dětmi skvěle kloubit, holky festivaly milujou.”

Zpěvačka už před časem řekla, že chce mít více dětí a chce je mít celkem brzy po sobě, takže se zjevně drží svých plánů. "Myslím si, že je dobré mít jich co nejvíc, za co nejkratší dobu. Jsem tedy úplně v pohodě s tím mít další děti, a to kdykoli," nechala se slyšet před několika lety. Klára Vytisková zpívá v kapele Toxique, vydala sólové album, vystupovala také s kapelou Neřež nebo s Michalem Hrůzou.

Vendula Pizingerová porodila! Syn Josef se narodil na tátovy narozeniny
Domeček v kufříku zvládnete i vy. Zapojte děti, budou nadšené
Finále
Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Instagram, Mateřství, Slavné maminky, Rodičovství, Olivie, Dcerka, Manžel, Zpěvačka, Roman Vícha, Klára Vytisková, Děti, Potomek

Mohlo by vás zajímat
Hračky, které se nepovedly. Výběr z těch nejšílenějších
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Retro krása! Mateřská láska byla před 50 lety stejně sladká jako dnes
Koronavirus u dětí? Nikoliv jen kašel, ale i průjem či zvracení, tvrdí vědci
Dětem stačí jen třetina hraček. S čím si hrají jejich vrstevníci ve světě?
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy. Jedině takhle se něco dozvíte
A co ty nohy? Pravda o protisměrných sedačkách pro starší děti
Víte, kolik má vypít kojenec, batole a školák? Pozor na minerálky a džusy

Horoskopy

Beran Péče o rodinu a pracovní povinnosti vás mohou vyčerpat. Je na to jednoduchá rada. Zorganizujte si čas a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Svatoslav, Svatomír, Javier

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné