Maminka.czSlavní rodiče

Budu mít doma tři chlapy, prozradila těhotná Nikol Štíbrová pohlaví dítěte

redakce 4.  2.  2021
Trochu tajemně, ale přesto jednoznačně prozradila herečka a influencerka Nikol Štíbrová, že její syn Matýsek bude mít mladšího brášku. Narodit by se měl počátkem léta.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Své těhotenství oznámila koncem roku. "Jo! Ještě něco sme si letos upekli... ale to bych nechala ještě chvíli odležet:)" napsala už o Vánocích Nikol Štíbrová na svém Instagramu a zveřejnila fotku s jasně těhotným břichem. Narážela tak na tu předchozí, kde se pochlubila cukrovím. 

Miminko čeká s přítelem Petrem Leitgebem, s nímž jsou spolu od loňska, ačkoli se znali už čtrnáct let předtím, a společně si staví dům a chystají svatbu. Syna Mathiase má Nikol ve střídavé péči s jeho otcem. 

Nikol Štíbrová byla hvězdou titulní strany listopadového čísla časopisu Maminka, kde se mimo jiné rozpovídala o tom – že ač sama influencerka – vůbec nesleduje trendy a je úplně out. 

Myslela jsem si, že hygge je botník z Ikea, říká Nikol Štíbrová!

"Nevím, co je teď ve výchově trendy. Já si jedu nějakou svoji výchovu, která se asi nedá nijak pojmenovat, zaškatulkovat. Snažím se bejt nejlepší máma, jakou v tuhle chvíli umím být. To je celý," řekla mimo jiné. Ovšem s tím, že chce mít z Matýska gentlemana. 

Přiznala rovněž, že se jí díky partnerství s Petrem změnil život. "Počítala jsem i s variantou, že už nikdy s žádným mužem žít nebudu, že bude problém přivést domů k dítěti partnera, který by zcela zapadl do rodiny. Ale stalo se. Petr je neskutečnej parťák, skvěle se o nás stará a já už rok nejsem na nic sama. Na nic. To je pocit, kterej jsem do tý doby neznala."

Další z 3v1 čeká dítě! Martina Pártlová otěhotněla stejně jako Nikol Štíbrová
Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
Témata: Galerie, Slavní rodiče, Slavné maminky, Instagram, Veronika Arichteva, Mathias, Petr Leitgebem, Přívěs, Nik, Maminka, Nikol, Nikol Štíbrová, Dom, Bráška, Trend, Petr Leitgeb, Chlap, Nejlepší máma, OUT, Pohlaví dítěte, Ikea, Syn