Maminka.czSlavné maminky

Bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková (33) se stala maminkou! Syn dostal jméno podle slavného prince!

Dita Mrázková 21.  4.  2024
Česká šampionka v biatlonu se raduje z nového přírůstku. Se svým italským partnerem Thomasem přivítala na svět syna. Přestože Eva přiznala, že se coby novopečená maminka bojí všech mateřských nástrah, v jedné věci má jasno. Jaká výbavička pro miminko jí rozhodně nesmí chybět?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Já mám takový jeden talent. A to vidět ty nejhorší scénáře, co vše se může stát a co vše je nebezpečné. Potenciální nebezpečí začínám přesouvat do vyšších skříněk a zamykat. Takže bylo jasné, že jedna z věcí, krom odsávaček všeho možného a chůvičky, co budeme muset pořídit, bude monitor dechu. Jasně, ještě si projdu kurzem první pomoci, protože samotný monitor ničemu nepomůže, ale vždy jde o čas, a ten nám monitor může dopřát. A taky spánek, klidný spánek. Mně je úplně jasné, že jinak bych byla v noci jak surikata a každou chvíli kontrolovala, zda se zvedá hrudníček, nebo že tluče srdíčko.
Ten strach asi nikdy neskončí, to je mi jasné, ale alespoň trochu klidu na duši nám to dá..."
, sdílela ještě před pár týdny Eva na Instagramu.

VIDEO: EVA PUSKARČÍKOVÁ O OSLU: VŮNĚ VAFLÍ A STRAŠNÉ HORKO

Zda už má doma veškerou výbavičku, netušíme. Co je ale jisté, je to, že doma už je její prvorozený syn! Ten se narodil o dva týdny dříve, 16. dubna a dostal řecké jméno Paride. Jde o variantu jména Paris, což byl trojský princ.

"Tak jsem tady! O dva týdny dříve, 16.4. Ať si pomalu zvykají na překvápka a že odteď je vše podle mě. Jmenuji se Paride Bormolini, je mi sice necelý týden, ale už teď mohu říci, že mě to tu celkem ba..."

Evě i jejímu malému princi přejeme především hodně zdraví.

Volejbalistka Markéta Nausch Sluková: Těhotenství mě hodně vyklidnilo. Těším se, až toho malého "nájemníka" konečně uvidím!
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavné maminky, Mateřství, Instagram, Syn, Sport, sportovci, Prince, jméno, Eva Puskarčíková, Maminka, Paris, Biatlon, Oslo, Výbavička, Biatlonistka, Princ, Sport na Heureka.cz