Čakovický park – bydlení stvořené pro rodiny s dětmi

Je možné bydlet na dosah centra Prahy a přesto v klidném prostředí uprostřed zeleně, kde vaše děti prožijí spokojené dětství? V Čakovickém parku takový vysněný domov naleznete.
Komerční článek
14. 9. 2015

Byty v Čakovickém parku jsou navrženy přímo pro potřeby rozrůstajících se rodin, které ocení prakticky řešené bytové dispozice s dostatkem míst pro vestavěné skříně, úložnou komoru, komfortní kuchyňský kout, útulný dětský pokoj a ložnici a terasu s výhledem do zeleně.

Jednotlivé bytové domy jsou od sebe odděleny klidovými zónami a nově vysazenou zelení, jež navazuje na zámecký park. Ten pak přímo vybízí k odpoledním procházkám s kočárkem nebo nedělním piknikům pro celou rodinu. Děti zde můžete bez obav nechat jezdit na kole nebo na bruslích, manžela pošlete na ryby k blízkým rybníkům a vy si užijte chvilku pro sebe nebo s kamarádkou v kavárně či restauraci, které se nacházejí přímo v budovách Čakovického parku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Kromě samotného zámeckého parku najdou rodiče s dětmi mnoho možností vyžití a volnočasových aktivit třeba i v nejrůznějších organizovaných kroužcích a kurzech. Milovníci vody se vyřádí na blízkém koupališti nebo v aquacentru v Letňanech, sportovní nadšenci využijí tenisovou a hokejovou halu a filmoví fanoušci mohou vyrazit do multikina do nedalekého obchodního centra.

Jen několik desítek metrů od Čakovického parku vznikla jedinečná Finská stezka, která kombinuje několik cvičebních prvků a kde si zacvičíte sami nebo pod dohledem profesionálních trenérů. Přímo v Čakovickém parku je rovněž k dispozici fitness hřiště a v zámeckém parku stezky pro jogging a cyklostezka.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Čakovický park se může pochlubit i nadstandardní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V jeho blízkosti se nacházejí zastávky autobusu, který spojuje Čakovice se všemi linkami metra. Do centra Prahy se tak dostanete za méně než 30 minut. V Čakovických je základní a střední škola, zdravotní střediska a lékárny, hypermarket Globus a další obchody v docházkové vzdálenosti. Přímo v Čakovickém parku je večerka a restaurace a už v příštím roce bude dokončena i další nová mateřská škola pro 60 dětí.

Není divu, že je o byty v Čakovickém parku velký zájem.  Developer proto ještě v tomto roce zahájí výstavbu dalšího bytového domu Cedr, Divizna. Celkem 85 nových bytů s dispozicí 1+kk až 4+kk s výměrou 28 až 111 metrů čtverečních je již od září v prodeji. Kompletní nabídku bytů si můžete prohlédnout na webu Čakovického parku.

Mohlo by vás zajímat
V této lesní školce klasické hračky nenajdete, děti si je totiž musí vyrobit samy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu