Maminka.czSlavné maminky

Cameron Diaz ukázala tříletou dceru. Vzala ji do restaurace v dupačkách

Andrea Machajdíková 22.  11.  2023
Herečka Cameron Diaz (51) a její manžel hudebník Benji Madden (44) si společně s tříletou dcerou vyrazili na snídani. Nebylo by na tom vlastně nic divného, ale slavný pár ji běžně na veřejnosti příliš neukazuje.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zatímco dříve se Cameron Diaz objevovala v médiích velmi často a její manžel coby divoký rocker vymetal jeden večírek za druhým, dnes si slavný manželský pár své soukromí střeží a jen málokdy je zvídaví fotografové přistihnou na veřejnosti společně, a navíc s dcerou. Tříletou Raddix ani jeden z nich nedává na své sociální sítě a jen velmi zřídka sdílí s fanoušky něco z jejich osobního života. O víkendu si ale celá rodina vyrazila na snídani do Montecita, malého městečka v Kalifornii. A co čert nechtěl, na tomhle malém rodinném výletě je přistihl fotograf. 

Cameron Diaz otevřeně o mateřství v pozdějším věku: Teď prostě musím žít aspoň do 107, říká s úsměvem

Po nějaké době jsme tak zase měli možnost vidět, jak malá Raddix vyrostla. Slavný pár se na snídani oblékl velmi ležérně. Herečka na sobě měla černou oversized košili, tepláky a pohodlné pantofle, zpěvák zase mikinu, kraťasy, kšiltovku a tenisky. Na komfortním oblečení rozhodně není nic špatného, naopak od dob pandemie se domácí outfity staly módním trendem. Trochu zarážející byl outfit jejich dcery, která na sobě měla bílé dupačky, což je v téměř čtyřech letech velmi neobvyklé. Dupačky jsou samozřejmě velmi praktické, ale v našich končinách je oblékáme jen miminkům. Dost možná by se u nás ani dupačky v tak velké velikosti nedaly sehnat.

Ať už nám to přijde jakkoliv zvláštní, rodina vypadala opravdu spokojeně, a to je nejdůležitější. 

Klepněte pro větší obrázek

Herečka Cameron Diaz už před lety ukončila hereckou kariéru, provdala se za hudebníka Benjiho Maddena a stáhla se do ústraní s tím, že se teď konečně bude věnovat rodinnému životu. V roce 2020 pak manželé oznámili světu radostnou novinu, že se stali rodiči. Po několika neúspěšných pokusech o těhotenství a také vzhledem k hereččině věku jim dceru odnosila náhradní matka, což v Americe není nic neobvyklého.

Ke stejnému kroku se ze zdravotních důvodů nebo kvůli vysokému věku rozhodly také televizní hvězda Kim Kardashian, herečky Nicole Kidman, Lucy Liu, Sarah Jessica Parker, Rebel Wilson, Priyanka Chopra, Eizabeth Banks nebo třeba modelka Tyra Banks.

Neprožily těhotenství, přesto jsou hrdými mámami! Těmto slavným kráskám odnosila dítě náhradní matka

VIDEO:  Kim Kardashian poprvé ukázala třetí dítě! Ve videu své sestry

Témata: Slavné maminky, herečka, Dcera, slavné děti, Náhradní matka, Děti slavných, nahradní mateřství, Priyanka Chopra, restaurace, Lucy Liu, Cameron Diaz, Sarah Jessica Parkerová, Tříletá dcera, Nicole Kidmanová, Kalifornie, Snídaně, Kim Kardashianová, Raddix, Hudebník, Amerika, Manžel, Slavný pár, Cameron Diazová

Video