Maminka.czSlavné maminky

Čarodějka z Harryho Pottera porodila své první dítě a prozradila, jak se syn jmenuje

Simona Procházková 29.  9.  2023
Dvaatřicetiletá herečka Bonnie Wright, kterou si určitě pamatujete jako Ginny, malou sestru Rona z čarodějnické rodiny Weasleyových ze ságy Harry Potter, přivedla před pár dny na svět svého prvního potomka. Prozradila, jak neobvyklé jméno její prvorozený syn dostal.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Pozdravte Elia Oceana Wrighta Lococo, který se narodil doma 19. září. Jsme všichni zdraví a šťastní. Andrew a já jsme tak zamilovaní do našeho sluníčka," právě těmito slovy oznámila britská herečka na svém Instagramu šťastnou novinku, že s manželem Andrewem Lococo, nákupčím módy, přivítala na svět syna.

Sama Bonnie označila svůj porod za ten „nejdivočejší zážitek“ a vysekla poklonu svému porodnímu týmu. „Všichni byli jednoduše úžasní. Děkuji také svému manželovi, který byl po celou dobu mou obrovskou podporou. A to doslova, protože jsem se k němu po celou dobu intenzivně tiskla. Elio má toho nejněžnějšího a nejvíc milujícího tatínka. Dobře, tenhle hormonální bouří ovlivněný a silně emocionální výlev už ukončím.“

Láska kouzelníka Harryho Pottera se provdala za Andrewa loni v březnu na farmě v Kalifornii. Svatba to byla malá a uvolněná, uprostřed rozkvetlé přírody. „Pojali jsme ji jako oslavu lásky, souznění a přátelství,“ zavzpomínala Bonnie.

Bystří fanoušci slavné čarodějnické série si okamžitě všimli, že malý Elio má narozeniny ve stejný den jako Hermiona Grangerová, postava temperamentní a „zlobivé“ čarodějky  z Harryho Pottera, kterou si zahrála Emma Watson.

Témata: Slavní rodiče, Slavné maminky, Rodina, Instagram, Syn, herečka, Celebrity, Harry Potter, Bonnie Wright, Kalifornie, Andrew, Ginny, Elio, Bonnie, Rona, Čarodějka, Emma Watsonová, Manžel