Maminka.czČasopis Maminka

Nová Maminka! Eva Burešová o mateřství, speciál o alergiích. Pošleme vám časopis domů

kog 19.  3.  2020
Nová Maminka! Eva Burešová o mateřství, speciál o alergiích. Pošleme vám časopis domů
Pokud si chcete odpočinout od zpráv o koronaviru, kupte si novou Maminku s krásnou Evou Burešovou na titulce. Vychází už dnes. A ne, nemusíte chodit do trafiky, objednejte si vydání přes ikiosek.cz a dostanete ho až domů.

Využijte celostátní karantény, kdy se zpomalil čas, udělejte si pohodlí, uvařte kafe, k tomu si dejte něco sladkého a prolistujte nové číslo časopisu Maminka.

Trafiky jsou otevřené. Ale pokud nikam nemusíte, radši si časopis objednejte on line na ikiosek.cz a my vám ho pošleme až domů. Žádné poštovné platit nebudete. Stejnou službu vám udělá i Rohlík, kde si číslo můžete objednat i s nákupem.

Tohle číslo za to opravdu stojí! A co v něm najdete? Například velký rozhovor s herečkou Evou Burešovou, ve kterém prozradila, jaké je to vychovávat syna sama.  Mimochodem, její syn má krásné jméno – Nathaniel. Jak to přišlo?

"Jako malá jsem chtěla i pro sebe netradiční jméno, které by mělo nějaký význam. Což Eva určitě má, ale z toho důvodu mi ho rodiče asi nedali. I proto jsem si přála, aby Nathaniel věděl, proč se tak jmenuje. Na první dobrou se mi líbil Tristan a pořád to mám v sobě, že kdybych měla někdy druhého chlapečka, to jméno bych mu dala. Hodně lidí mě ale přesvědčovalo, ať to jméno nedávám, že to nosí smůlu. A pak jsem oslovila kamarádku numeroložku, aby v mém
předvýběru jmen našla tu nejlepší kombinaci. A vyšel z toho Nathaniel Krásný. Ovšem když se narodil, pořád jsme se nemohli definitivně rozhodnout. Asi hodinu byl bez jména,"
vzpomíná v rozhovoru herečka. 

Aneta Krejčíková: Porod doma je těžké si prosadit! Lidi tvrdí, že jsem se zbláznila

V aktuální Mamince najdete i téma, které je nečekaně aktuální pro spoustu rodičů – totiž domškoláci, škola doma, učení na dálku. Dejte si tohle téma, může pro vás být hodně inspirativní. 

Součástí dubnového čísla je i Velký speciál o alergiích, jejichž každoroční sezóna právě vypuká. Pokračujeme v našem celoročním projektů Chci si rodit po svém a píšeme o tom, do jakých pěti porodních typů se ženy dělí. Ke kterému patříte vy? 

A samozřejmě? Je tu další Maminka roku! Právě v tomto čísle najdete vyhlášení nového ročníku soutěže – přihlašovat sebe nebo svou kamarádku můžete až do 27. dubna –všechny podrobnosti najdete na webu soutěže ZDE

Dubnové vydání Maminky nebo předplatné s dárkem kupujte na www.ikiosek.cz/maminka

Nechoďte do stánku, objednejte si Maminku online. Přijde vám domů.
Témata: Časopis Maminka, Nova, Maminka, Dubnové vydání, Bureš, Eva Burešová, Rohlík, Časopis, IOS, Číslo, Nové číslo, Nathan, Součást, Číslo časopisu
Mohlo by vás zajímat
Pavlína Jágrová exkluzivně: První trimestr byl peklo, zachránil mě přítel. Teď už si těhotenství konečně užívám!
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
VIDEO: Dvě rány osudu Terezy Robinson: Ondra má těžkou srdeční vadu, zažila i porod mrtvého miminka. Jak se s tím dokázala vyrovnat?
Víchová Tereza
Podcasty
Má 21 dětí a těší se na další! Budeme jich mít nakonec 105, říká hrdě mladá maminka
Formánková Simona
Galerie
Bára Poláková a Pavel Liška mají dcery v neobvyklé střídavé péči. „Pro děti je to lepší varianta,” míní psycholog
Víchová Tereza
Slavní rodiče
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Muži se svěřili: Co jim brání v sexu s těhotnou ženou?
Brožová Lenka
Časopis Maminka