Maminka.czSlavní rodiče

Čekáme další Baldwinito, šokoval herec Alec Baldwin s manželkou. V pořadí sedmý potomek se jim narodí letos na podzim

Dita Mrázková 31.  3.  2022
Před pár měsíci se dostával z tragické události, kdy na place omylem zastřelil kameramanku, dnes už má zase důvod se smát. Hollywoodský fešák se totiž stane poosmé tátou! K dospělé dceři a šesti malým rošťákům tak přibude další prcek do party.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Americký herec a instruktorka jógy. Nikdo jim moc šancí nedával, a už vůbec nikdo by nevsadil na to, že rodina Baldwinů se bude rozrůstat téměř každým rokem. Zkrátka že rodina pro ně bude středobodem vesmíru.

VIDEO: Herec Alec Baldwin smrtelně zranil kameramanku

Což oba potvrdili nedávným příspěvkem na Instagramu, ve kterém oznamují svým šesti dětem a potažmo celému světu, že už na podzim se rozrostou.

"Po mnoha peripetiích za posledních několik let máme vzrušující vzestup a obrovské překvapení: letos na podzim přichází další Baldwinito 💛. Byli jsme si jistí, že naše rodina je kompletní, a jsme z tohoto překvapení, ale víc než šťastní. Sdílíme s vámi okamžik, kdy jsme to řekli dětem – jak vidíte, jsou velmi nadšené! Naše nové miminko bude jasným bodem v našem životě. Požehnáním a darem v tak nejisté době. Chyběli jste mi během mé pauzy od sociálních sítí... Jsem zpátky a těším se, že s vámi budeme pokračovat v této divoké cestě, které říkáme život," sdílel emotivní příspěvek šťastný tatínek.

Alec narážel na svůj loňský lapsus, kdy při natáčení omylem vystřelil z filmové rekvizity ostrými. Zasáhl kameramanku, ta následkem vážného zranění v nemocnici zemřela.

Jak se zdá, herec chytil druhý dech a na svého osmého potomka se moc těší. Stejně tak šťastná je i Hilaria, která se netají tím, že odjakživa toužila po velké rodině.

Témata: Láska a vztahy, Slavní rodiče, Rodina, Slavní tatínci, Rodina a vztahy, Životy slavných, Instagram, Herec, Otec, Tragédie, léto, Podzim, natáčení, sedmé dítě, Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, Rošťák, Omyl, Potomek, Tragická událost, Požehnání, Hilario, Alec