Maminka.czTěhotenství

Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto...

kog 13.  8.  2020
Pamatujete si, jak jste svým nejbližším oznámili těhotenství? Asi nejčastější způsob je darování obrázku z ultrazvuku, ale existují i nápaditější řešení. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Pokud už máte děti, můžete se třeba všichni vyfotit s cedulkou, na které bude datum vašeho narození, na poslední cedulku pak napíšete datum očekávaného přírůstku do rodiny. Některé děti třeba drží čísla nebo nápisy „nejstarší, mladší a nejmladší“, jak se můžete podívat v galerii. 

Dalším častým nápadem, jak oznámit těhotenství a přírůstek do rodiny, je fotka bot nebo nohou taktéž s datem narození. Mnozí rodiče vůbec často používají miniaturní botičky k ohlášení této radostné události. Případně nechají vyrobit body s nápisem pro prarodiče. 


Hrdý otec se fotí s bříškem a velikost miminka přirovnává k zelenině

Vtipní jsou i nastávající rodiče, kteří pro oznámení použijí slovní hříčku. Třeba jako pár držící pytle ledu, který paroduje známou písničku: "Ice, ice, baby!"

Je to jen na vás, ale každý nápad se cení!

Krásné a originální mateřské fotky PŘED a PO. Inspirujete se?
GALERIE: Jak vtipně oznámit světu, že čekáte miminko
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Témata: Těhotenství, Miminko, Od těhotenství k porodu, Rodina, Tipy a rady v těhotenství, Přírůstek, Cedulka, Darování, Hrdý otec, Nápis, Události, Nejčastější způsob, Radostná událost, Datum, Ultrazvuk, Nápad, Takt, CNC, Vtip
Mohlo by vás zajímat
Co vzkazuje světu máma dítěte s Downovým syndromem?
redakce
Maminka roku
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod