Maminka.czSlavné maminky

Celebrity, které se vdávaly jako teenageři: Komu vydrželo manželství nejdéle a kdo se rozvedl za dva měsíce?

Andrea Machajdíková 3.  1.  2024
Vdávat se v osmnácti? Pro někoho z nás nepředstavitelné, pro někoho třeba normální. Některé slavné ženy se také zamilovaly už jako velmi mladé a rozhodly se pro sňatek, ale většinou se pohádkový příběh nekonal.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Olivia Wilde (39)

Dlouho předtím, než herečka randila s Jasonem Sudeikisem nebo Harrym Stylesem, se zamilovala do filmaře a fotografa s italskými kořeny Tao Ruspoliho. V roce 2003, když bylo Olivii 19 let a Ruspolimu 28 let, si řekli ano. Přestože byla herečka velmi mladá, manželství vydrželo osm let. Důvodem k rozvodu prý byly příliš velké rozdíly mezi partnery. Olivia později uvedla, že cítila, že potřebuje být nějaký čas volná a samostatná, aby se mohla osobně i pracovně rozvíjet. Přesto se ještě tentýž rok dala dohromady s hercem Jasonem Sudeikisem, se kterým má syna Otise a dceru Daisy Josephine. 

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Slavní rodiče, Slavné maminky, Celebrity, herečka, Herec, Bruce Willis, Rozvody, Drew Barrymore, svatba, rozvod, Ashton Kutcher, týrání, Nova, Don Johnson, Rozchod, Las Vegas, Janet Jacksonová, Ever Gabo, Iveta Vítová, Manželství, Kim Kardashianová, Sňatek, Kanye West, Melánie, Chaz