Maminka.czGalerie

Angelina Jolie, David Beckham nebo Jennifer Aniston se svým mladším já: Podívejte se, co vykouzlil Photoshop!

Simona Formánková 13.  3.  2024
Čas letí jako splašený! A i přes veškeré vymoženosti moderní doby nám technologie stále nedovolují na tom cokoli měnit. Výtvarník Ard Gelinck přišel na způsob, jak se minulosti přiblížit alespoň na papíře. Podívejte se na jeho povedené fotky světových celebrit s jejich mladším já. Poznali byste je?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kdybyste měli možnost setkat se se svým mladším já, co byste mu řekli? Rozhodně by každý z nás měl pár rad, co by bývalo stálo za to změnit, nebo co naopak nikdy nedělat. Pohledy směrem k minulosti vyvolávají vždy mnoho neznámých. Kde bychom ale byli bez všech vzestupů a pádů, které nás za celý život potkají? 

VIDEO: Podívejte se na ikonické účesy Jennifer Aniston

Cestička ke slávě a úspěchu světových celebrit také nebyla vždy přímá a bez klopýtnutí. Zda by bez všech nástrah a náhod byly zrovna tam, kde jsou dnes, je opět jen otázka, na kterou neznají odpověď asi ani ony samy. Jedno je však jisté. Docílily toho, že je dnes zná téměř celý svět. 

Grafik a designér Ard Gelinck využil svých znalostí Photoshopu a z portrétů celebrit, které dělí několik desítek let, vytvořil emotivní snímky. Díky němu se například představitelka Pipi Dlouhé punčochy Inger Nilsson po letech opět "setkala" s tou ztřeštěnou copatou uličnicí, krásná žena Emma Watson zapózovala se studentkou čar a kouzel Hermionou Grangerovou a herečka Jennifer Aniston mohla obejmout své dětské já. Podívejte se do galerie na další snímky. Který vám přijde nejpovedenější?

Témata: Galerie, Celebrity, herečka, Dětství, Fotografie, Angelina Jolie, David Beckham, Jennifer Aniston, George Clooney, Podoba, Reese Whiterspoon, Vymoženost, Cestička, Ángel, Papír, Photoshop, Angelina Jolieová, Jennifer Anistonová, Technologie, Emma Watsonová, Moderní doba, Pipi, Watson, Emma Watson