CENTRUM ČERNÝ MOST SLAVNOSTNĚ OTEVŘELO NOVÝ DĚTSKÝ SVĚT MAXÍKOV; UŽ HO VYZKOUŠELI PRVNÍ MALÍ NÁVŠTĚVNÍCI

Komerční článek
14. 11. 2017
CENTRUM ČERNÝ MOST SLAVNOSTNĚ OTEVŘELO NOVÝ DĚTSKÝ SVĚT MAXÍKOV; UŽ HO VYZKOUŠELI PRVNÍ MALÍ NÁVŠTĚVNÍCI
Centrum Černý Most minulý týden otevřelo nové dětské hřiště Maxíkov. Na ploše 450 m2 si může najednou hrát 230 dětí od novorozeňat až po jedenáctileté školáky. Na malé návštěvníky zde ve čtyřech zónách čeká nejen zábava, ale také informace o naší přírodě. Dobrodružným světem je provede maskot tygřík Maxík. Právě po něm nese název i celé hřiště – Maxíkov.

Moderace velkolepého otevření se ujal Leoš Mareš, zazpívala skupina Slza a dorazily také slavné maminky Jitka Boho a Lucie Křížková. Jejich děti si tak mohly Maxíkov vyzkoušet mezi prvními. Jitčina Rozárka měla největší radost ze samotného tygříka Maxíka. Syn Lucie Křížkové zase s nadšením vyzkoušel všechny místní atrakce.

Herní prostor se skládá ze 4 speciálních destinací, z nichž každá nabízí jiný druh dobrodružství a všechny jako celek jsou inspirovány přírodními prvky.

Zábavné zóny pro děti:

Ostrovy: První část je určena pro celou rodinu, kde si mohou všichni odpočinout. Tento prostor zároveň skýtá ideální místo pro pořádání dětských programů. Ve spodní části je ukryto výsuvné pódium a hlediště pojme najednou až 100 lidí.

Jezírko: Tato část je určena pro nejmenší děti do věku 3 let. Celé prostředí je inspirováno vodními proudy řek a navazuje na motiv vody u ostrovů. Jezírko obsahuje interaktivní elementy k stimulaci smyslových schopností. Světýlka a zvuky se rozezní, jakmile na ně dítě stoupne nebo se jich dotkne.

Les: Ten evokuje nejhustší oblasti lesa a děti si zde mohou vyzkoušet prolézačky inspirované stezkami v korunách stromů. Prostor poskytuje ideální možnosti pro šplhání, skákání, plazení či držení rovnováhy. Děti ve věku od 4 let zde mohou překonávat malé kmeny, přecházet provazový most či na laně vyšplhat na stromy.

Hnízdo: Pro nejstarší děti od 6 let je určena nejatraktivnější část celého Maxíkova. Prolézačky jsou inspirovány spletitým hnízdem divokého ptactva a poskytují mnoho zábavných zákoutí. Hnízdo visí přes balkon ve 3. patře a z přízemí poskytuje zajímavý náhled do atrakce.

Děti i dospělí si mohou Maxíkov vyzkoušet na vlastní kůži každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Vstup je pro všechny zájemce zdarma.

Více informací naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.


Mohlo by vás zajímat
Dvojčata, která slaví narozeniny pět let od sebe! Jak je to možné?
Bolest zad v těhotenství? Tyhle rady vám konečně pomohou!
Dojemný příběh: Týraný pes se bojí všech kromě malého chlapce
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat

Horoskopy

Beran Budete mít pocit, že děláte jinou práci, než pro kterou jste stvořeni. Bohužel sami nebudete schopní se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Berta, Lina, TeklaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu