Maminka.czDěti a mateřství

Ceny plen letí dolů!

Komerční článek
11. 6. 2014
Ceny plen letí dolů!
V lednu 2013 se v ČR zvedlo DPH a tím i cena plenek a poté v únoru 2014 pleny zdražil i výrobce. Rodiče to mají opravdu těžké a musejí spořit, kde se dá. Plenky patří k nejdůležitějším potřebám v péči o děti. V rodinném rozpočtu patří plenky bohužel k těm nejdražším položkám. Víme, co maminky a tatínci chtějí. Poradíme vám, jak nakupovat chytře a levně. Už nemusíte šetřit na kvalitě a zároveň ušetříte i cenný čas!

Chytré maminky nakupují online

Nebaví vás běhat po městě od obchodu k obchodu s kočárkem, stát ve frontách v supermarketech a hledat nejlevnější zboží pro děti? Neplýtvejte zbytečně drahocenným časem ani energií a volné odpoledne raději věnujte svým dětem. Všechny dětské potřeby pořídíte výhodně, rychle a online. A Feedo.cz má pro vás vždy něco navíc! Nenechte si ujít super akci na plenky Pampers!
https://www.feedo.cz/velke-akce/

Plníme přání maminek

Až 65% rodičů se v zákaznických průzkumech vyslovily jasně, nechtějí kupovat látkové pleny, aby ušetřili. Chtějí výhodnější ceny na jednorázové pleny! A Feedo.cz ve spolupráci s Pampers jim vyhovělo. Speciální slevu všech druhů a velikostí plenek a vlhčených ubrousků značky Pampers pořídíte exkluzivně na Feedo.cz za super ceny, kdy jedna plenka vás vyjde již od 3,55 Kč!
https://www.feedo.cz/velke-akce/

Neplaťte za poštovné!

Nově máme pro vás nastavené poštovné dle velikosti vašeho nákupu, takže můžete mít poštovné úplně zdarma anebo již od 29 Kč. Pokud tedy chcete ušetřit hned dvakrát, stačí na Feedo.cz nakoupit nad 1699 Kč a dostanete celý nákup zdarma. Nenechte si tuto skvělou příležitost ujít a ušetřete! Akce trvá jen do 15 6. 2014, tak neváhejte!
https://www.feedo.cz/velke-akce/

Dopřejte svému děťátku kvalitu plenek Pampers a ušetřete!

Pleny Pampers si zamilovaly maminky po celém světě. Jsou zárukou suchého zadečku i dokonalého pohodlí jak pro miminko, tak pro maminku. Chcete dopřát svému miminku to nejlepší a přitom ušetřit? Pak se nezapomeňte registrovat do výhodného Pampers Premium Programu na Feedo.cz! Členové programu nakupují plenky Pampers až půl roku za speciální prémiové ceny!
https://www.feedo.cz/velke-akce/

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Proč si těhotné hladí břicho? Od kdy plod cítí vaše pohlazení?
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Znáte srpnovou vyrážku? Silně svědí a mohou za ní sametky!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu