Maminka.czJen pro maminku

Červencový horoskop

11. 7. 2010
Červencový horoskop
Tento měsíc nebude z hlediska postavení nebeských těles vůbec jednoduchý. Velké napětí mezi Saturnem, Uranem, Jupiterem a Plutem, které se projeví už v průběhu prvního týdne, potrvá a posléze ještě značně zesílí.

Očekávat tak můžeme nepříjemné události nebo i velký životní tlak. Na pořadu dne budou nejrůznější zkoušky, omezení, náhlé události destrukčního charakteru a také konflikty mocné mezi sebou i vůči všem ostatním. Větší část července bude zdůrazněno domácké a na rodinu zaměřené znamení Raka.

Do 21. 6. bude Slunce pobývat ve vzdušném, pohyblivém, na myšlení zaměřeném znamení Blíženců a pak kolem poledne vstoupí do znamení Raka. V analogii přírody to znamená, že co na jaře vyrašilo a upevnilo své místo na zemi, se začne připravovat na rozmnožování, plození.

Takové je i znamení Raka. Zaměřuje se na rodinu, domov a samozřejmě děti. Typický Rak se nejlépe cítí při budování a zvelebování svého hnízda a opečovávání těch, kteří s ním domov sdílejí. Jeho charakteristickou vlastností je neochota pustit cokoli, co jednou uchopil do svých račích klepet. Často se nechce zbavit ani toho, co už dávno dosloužilo a nemá pro něj valný význam.

Beran (21. 3. – 21. 4.) Tlak, který na vás byl v minulém období vyvíjen, by měl začít ustupovat. Dojde ke zklidnění rozjitřených emocí a možné spory by měly být u konce. Nastane příznivé období pro všechny nezadané, kteří budou moci zažít osudové setkání s láskou. Dařit by se mělo také těm, kteří se rozhodnou pro nějaký sebevzdělávací kurz. V druhé polovině měsíce bude dobré příliš nezatěžovat ledviny a zařadit očistnou kúru. Relaxace a odpočinek budou koncem měsíce přímo nutností pro regeneraci organismu. Poselství: Pokud budete chtít někomu něco zásadního sdělit, použijte k tomu co nejméně slov, ale hovořte od srdce. Čekají vás mnohé zkoušky, na druhou stranu jsou však hvězdy nakloněny lásce.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Býk (22. 4. – 21. 5.) Počátkem měsíce se může zdát, že vás opouští štěstí v lásce. Žádné strachy, je to pouze dočasné a vzniklé komplikace nebudou nijak závažné. Zaměřte se na věci pragmatické a reálné, protože logika i rozum budou vaší silnou stránkou. Budete-li chtít někam cestovat, pozor na podvody spojené s nabídkami různých organizací. Vše si dopředu ověřte a nenechávejte nic náhodě. Koncem měsíce by se vám mělo dařit ve veškerých úpravách a změnách spojených s bydlením, které budete dělat z vlastního přesvědčení. Poselství: Nesnažte se za každou cenu vyhnout nepříjemným záležitostem. Všechny situace mají svůj význam.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) V oblasti vztahů, lásky a erotiky vás pravděpodobně čeká vzrušení, nové zkušenosti, možná i čerstvé známosti. Budete mít pocit, že se všechno točí kolem vás. Vaše charisma bude velmi výrazné a zájem opačného pohlaví zřetelný. Bude-li se vám zdát, že co není zakázáno, je dovoleno, pozor na sklony k úletům a nevěrám. Vaše chování se vám totiž v budoucnu vrátí, takže se ovládejte. Možná budete koncem měsíce řešit finance a jejich získávání, protože se naskytne nějaká nečekaná nabídka. Poselství: Dejte příležitost lidem kolem vás, aby ukázali svoje kvality a lepší já. Bude to přínosné pro ně i pro vás.

Lev (23. 7. – 22. 8.) Toto období pro vás bude příjemné, co se týče výdělečných aktivit. Nápadů budete mít hodně a energie k realizaci by vám také chybět neměla. Téměř ve všech oblastech svého života byste měli být spokojeni a k žádným velkým výkyvům by nemělo docházet. Pokud jste měli v minulosti problémy, měly by ustoupit a řešení se ukáže i tam, kde už to ani nečekáte. Hvězdy vám budou nakloněny a bude záležet především na vás, jestli to zúročíte ve svůj prospěch. Poselství: Můžete se klidně vydat na pro vás neznámou cestu poznání. Nenechte ostatní, aby o vás rozhodovali, a realizujte své touhy.

Panna (23. 8. – 22. 9.) Pokud se chystáte na dovolenou, dobře děláte. Vaše výtečná nálada bude spojená s nejrůznějšími druhy požitků, kterých si budete mít tendenci dopřávat. Je možné, že také budete chtít zkoušet něco nového a netradičního. Vůbec se neomezujte, relaxace, odpočinek a zábava nechť jsou vaší prioritou. Možná vás budou v těchto aktivitách trochu omezovat děti, ale pokud je do všeho zapojíte, protne se příjemné s užitečným. Koncem měsíce se třeba dočkáte výnosné pracovní nabídky, tak toho využijte. Poselství: Vaše tělo bude žádat více než jen denní rutinu. Popřemýšlejte, co by vám udělalo radost a zároveň bylo prospěšné vaší kondici.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) Počátkem měsíce se můžete cítit jako mezi mlýnskými kameny. Zmatení budete hlavně ve vztazích – jako byste nevěděli, co vlastně chcete. Možné jsou vztahy paralelní, neukončené a zároveň nové. Zkuste vše rozumově zvládnout, a bude-li to zapotřebí, nastavte si řád a disciplínu. Nepouštějte se na daleké a hlavně neplánované cesty. Když už tak učiníte, buďte pozorní na silnicích a zbytečně neriskujte. Koncem července vás možná někdo bude tlačit do věcí, o které nestojíte, tak si raději vše vyjasněte. Poselství: Máte-li potřebu uskutečnit nějakou změnu, stanovte si priority a potom už nepochybujte o svém vítězství.

Štír (24. 10. – 22. 11.) Ve všech aktivitách spojených s rozumem a realitou vás čeká úspěch. Na intuici se v tomto období moc nespoléhejte. Také nápadů pro novou a tvůrčí práci byste měli mít dost. Když se hned vrhnete do realizování, neměli byste nic pokazit, ale dáte-li přednost relaxaci a odpočinku, můžete si své plány v klidu promyslet a možná ještě přijdete na něco zajímavého. V polovině července si dejte pozor na své sklony k flirtování, partnerovi by se to nemuselo líbit. Koncem měsíce si trochu odlehčete jídelníček, ať příliš nezatěžujete trávicí ústrojí. Poselství: Nenechávejte nic náhodě a sami se přičiňte, abyste byli nositeli pozitivní nálady nejen pro sebe, ale i pro své okolí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Hrozí vám pocity únavy pramenící z vyčerpání organismu. Mohla by vám proto hrozit zranění z nepozornosti. Pokud to bude jen trochu možné, nedělejte nic náročného ani vyčerpávajícího. Věnujte se spíše rutinním záležitostem, a co nejvíce odpočívejte. Na svého partnera se budete moci spolehnout jak po stránce citové, tak co se týče zajištění chodu domácnosti. V půli měsíce pocítíte větší tlak v pracovní oblasti – snažte se vše promýšlet a nenechte se strhnout k neuváženým reakcím. Koncem července vás někdo mile překvapí. Poselství: Využijte veškerý svůj potenciál znalostí i diplomacie k tomu, abyste dosáhli takových výsledků, které napomohou k uskutečnění vašeho záměru.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) Nebude vám chybět energie, ale dejte pozor, ať si na sebe nenakládáte více, než budete schopni zvládnout. Někdy nebudete mít stání, jak se vám bude chtít něco dělat, ačkoli už vás bude dohánět únava. Dařit by se vám mělo při získávání nových poznatků, zvláště vydáte-li se na poznávací zájezd či dovolenou, měli byste být ve svém živlu. Koncem měsíce se může stát, že budete něco chtít, ale nebude to možné. Zůstaňte v klidu a logickým uvažováním najděte schůdnou variantu. Poselství: Nepředstírejte nic, co by s vámi nebylo v souladu jen proto, že si to někdo bude žádat, nebo na vás bude tlačit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Nebude vám chybět energie, ale dejte pozor, ať si na sebe nenakládáte více, než budete schopni zvládnout. Někdy nebudete mít stání, jak se vám bude chtít něco dělat, ačkoli už vás bude dohánět únava. Dařit by se vám mělo při získávání nových poznatků, zvláště vydáte-li se na poznávací zájezd či dovolenou, měli byste být ve svém živlu. Koncem měsíce se může stát, že budete něco chtít, ale nebude to možné. Zůstaňte v klidu a logickým uvažováním najděte schůdnou variantu. Poselství: Budete-li stát před rozhodnutím, udělejte v duchu krok stranou a podívejte se na situaci jako nezávislí pozorovatelé.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) Vás čeká pravděpodobně emočně silné období, které se bude projevovat ve všech oblastech vašeho života. Zřejmě pocítíte nutkání dělat různé věci jistým způsobem, přestože pro své konání nebudete mít logické vysvětlení. Poslouchejte svoji intuici, i kdyby k tomu měli ostatní výhrady, protože byste se neměli mýlit. Štěstí je na vaší straně. Možná budete mít méně energie, tak se nepřetěžujte a pokud možno plánovaně relaxujte. Poselství: Nedoufejte v projevy vděčnosti za své nedávné skutky, protože těch se dočkáte možná až v okamžiku, kdy je budete nejméně očekávat.

Rak (22. 6. – 22. 7.) Neměl by vám chybět elán a dostatek energie. Všechno, do čeho se s přesvědčením o úspěchu pustíte, by také mělo dobře dopadnout. Nezadaní mají šanci na novou lásku trvalejšího charakteru. Zadaní by si měli dát pozor na pokušení a lákavost svodů. Radost a naplnění by vám měly přinášet hlavně děti. Možný je i přírůstek do rodiny. Pokud se rozhodnete k zásadnějším změnám v přestavbě domu či bytu, poraďte se s odborníkem. Dařit by se vám mělo na cestách, jen si hlídejte, aby příjmy i výdaje byly v rovnováze. Poselství: S radostí přijímejte od života všechno nové a toho, co vám už nevyhovuje, se zbavte. Uleví se vám.

Témata: Jen pro maminku, Osudové setkání, Poznávací zájezd, Horoskop

Mohlo by vás zajímat
Moc jsem chtěla dítě, muže jsem neměla. Stálo to jako dovolená u moře
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Dcera ve školce pořád pláče. Rodina mi to vyčítá
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
9 faktů o plodných dnech: Víte, které dny cyklu jsou plodné?
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Na nočník v ten správný čas? Žádné násilí, pevné nervy a nesrovnávat!
Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
Jste nechutná, řekla kojící ženě cestující v letadle. Pak vznikly tyto fotky

Horoskopy

Lev Víkendové aktivity naruší Lvům manžel či manželka. Naštěstí všechno zachrání návštěva dlouholetých…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Albína, Albina, Adelaida

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu