Červnová Mateřídouška právě v prodeji!

Simona Procházková 17.  6.  2021
Přivítejte s ratolestmi léto červnovou Mateřídouškou, která se nese v námořnickém duchu. Už v hlavním tématu čísla se děti dočtou, co všechno musí správný mořský vlk zvládat a umět. Tak co si společně zahrát na námořníky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nebo raději uspořádáte závody v pouštění lodiček? Mateřídouška všem malým i větším lodivodům ukáže čtyři jednoduché návody na vodní plavidla. Stačí si některé z nich vybrat a pak už mít jen štěstí na dobrý vítr. Nechybí samozřejmě ani námořnické luštění.

Oblíbení maskoti Mateřídoušky, robopes Ludva s robokočkou Ednou, si pro děti v červnovém vydání Mateřídoušky připravili originální vystřihovánku. Jejich papírovou lodičku si můžou námořníci po slepení vystavit v pokojíčku nebo ji třeba použít jako mističku na dobrůtky. A pozor, tuhle vystřihovánku nikde jinde nekoupíte!

V červnové Mateřídoušce samozřejmě nechybí ani populární anglicko-český komiks s Cukříkem Cypriánem. Naší další zastávkou na Cestě kolem světa je Brazílie. Odtamtud si Dáša s Matesem přivezli spoustu sladkého ovoce a dětem předvedou, jak si připravit osvěžující salát. 

V červnové Mateřídoušce je toho ale ještě mnohem víc. Tak neváhejte a objednávejte na webu ikiosek.cz nebo se pro novou Mateřídoušku vypravte na stánek.

Sluníčko pro předškoláky plné barev, s komiksem a hledáním nesmyslů
Vychází Speciál Mateřídouška 2021: Únikovky pro děti
Předplaťte si časopis Maminka. K červnovému vydání získáte skvělý dárek za více než 700 korun
Témata: Mateřídouška, Školák, Tvoření, Výtvarné aktivity, prodej, Tipy na čtení, hledání nesmyslů, vystřihovánka, Lodička, Vítr, Dáša, Námořník, Mater, Edna, Ratolest, Mořský vlk, Brazílie, Vlk, Cukřík Cyprián, Ludva, Komiks
Mohlo by vás zajímat