Maminka.czKrása a styl

Chcete být sexy a stylová máma? Nestyďte se a začněte experimentovat!

Veronika Zenklová 11.  5.  2021
To, že se z vás stala matka, ještě neznamená, že byste měla zanevřít na módu a styl. Zapomeňte na fádní funkční oblečení i mastný culík a přivítejte letošní jaro a léto ve velkém! Pomoct vám mohou třeba odvážné maminky na Instagramu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Že už vaše postavička není "ham ham", prsa bez podprsenky padají nebezpečně nízko, strie vás požírají zaživa a kolem očí přibyly stovky vrásek z nevyspání? Vymažte ze svojí hlavy předsudky, které tam nepatří. Právě teď jste nejspíš nejkrásnější ve svém životě. Nahoďte proto okamžitě ztracené sebevědomí a pusťte se do experimentování. To, že se budete opět cítit dobře ve své kůži, ocení nejen váš muž, vaše děti, ale především vy sama!

Šaty dělají člověka

Je na čase provětrat šatník. No nedívejte se tak! Legíny s vytahanými koleny a fleky od písku směle odložte stranou a začněte přemýšlet nad nějakou rafinovanější variantou. Co sukně s vyšším sedem a tričko nad pupík, šaty neobvyklého střihu nebo sexy lacláče? Kreativitě se meze nekladou a k dokonalosti vše dotáhnete, pokud k sobě sladíte i své děti. 

Témata: Galerie, Jen pro maminku, Mateřství, Krása a styl, Instagram, Sexy, Móda, Styl, Předsudky, Chiara Ferra, Lucia, Legíny, Letošní jaro, Podprsenka, Výlov, Maminka, Máma, Mama, Prsa, Nést, Oblečení a móda na Heureka.cz