Maminka.czKam s dětmi

Chcete styl a šmrnc pro své děti? Najdete je na festivalu Mini už 18.-19.6.

redakce 17.  6.  2021
Stylový a zároveň hravý festival, kde si na své přijdou malí i velcí – tak přesně to vystihuje skvělou akci, která se koná s velkým úspěchem už podeváté. A Maminka u toho nesmí chybět. Podívejte se do velké galerie, co všechno na festivalu uvidíte a třeba nakoupíte.

V redakci jsou nám sympatické všechny projekty, které se vymykají běžné nabídce a navíc podporují cokoliv českého a domácího. Takže originální kousky pro děti ať už z nabídky oblečení nebo třeba doplňků byste neměli minout. Duší celého projektu je Tereza Bruthansová, mimo jiné autorka výstav a publikací o designu, módě a umění.

„Vystavovatele pečlivě vybíráme tak, aby jejich sortiment byl originální, kvalitní, pro děti i dospělé přitažlivý a vymykal se běžné komerční nabídce,” uvádí Tereza s tím, že tu převažují domácí autoři, značky a firmy. To vše je zasazené do kontextu výrazných zahraničních zástupců. A máte se na co těšit – oblečení pro malé i velké, doplňky, batohy, knížky, šperky a spousta dalšího zboží.

Když se o víkendu vydáte do Pražské tržnice, rozhodně tu bude o zábavu postaráno. Nabídka festivalu je totiž pestrá a doplňuje ji nabitý doprovodný program pro děti všech věkových kategorií, v rámci něhož se chystají také unikátní tvůrčí dílny. A jeden tip na závěr: v sobotu od jedenácti hodin budou probíhat módní přehlídky čtyř značek, které bude moderovat Emma Smetana. Schválně, kdo tu mezi modelkami pozná dceru naší šéfredaktorky Alice Rossi Adinu?

Témata: Móda, Galerie, Kam s dětmi, Naše tipy, Praha, Holešovice, Tereza Bruthansová, Design, Joe, Mini, Festival, Styl, Matylda, Šmrnc, VELKÁ GALERIE, Výstava
Mohlo by vás zajímat
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Fanatické matky: moralizují a dávají nevyžádané rady. Jak na ně reagovat?
Potužníková Jana
Mateřství
12 věcí, které vám nikdo neřekne, když čekáte druhé dítě
Prachařová Kateřina
Dítě je na světě
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
kog Blesk pro ženy
Po porodu
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Batole