Maminka.czKam s dětmi

Chcete styl a šmrnc pro své děti? Najdete je na festivalu Mini už 18.-19.6.

redakce 17.  6.  2021
Stylový a zároveň hravý festival, kde si na své přijdou malí i velcí – tak přesně to vystihuje skvělou akci, která se koná s velkým úspěchem už podeváté. A Maminka u toho nesmí chybět. Podívejte se do velké galerie, co všechno na festivalu uvidíte a třeba nakoupíte.

V redakci jsou nám sympatické všechny projekty, které se vymykají běžné nabídce a navíc podporují cokoliv českého a domácího. Takže originální kousky pro děti ať už z nabídky oblečení nebo třeba doplňků byste neměli minout. Duší celého projektu je Tereza Bruthansová, mimo jiné autorka výstav a publikací o designu, módě a umění.

„Vystavovatele pečlivě vybíráme tak, aby jejich sortiment byl originální, kvalitní, pro děti i dospělé přitažlivý a vymykal se běžné komerční nabídce,” uvádí Tereza s tím, že tu převažují domácí autoři, značky a firmy. To vše je zasazené do kontextu výrazných zahraničních zástupců. A máte se na co těšit – oblečení pro malé i velké, doplňky, batohy, knížky, šperky a spousta dalšího zboží.

Když se o víkendu vydáte do Pražské tržnice, rozhodně tu bude o zábavu postaráno. Nabídka festivalu je totiž pestrá a doplňuje ji nabitý doprovodný program pro děti všech věkových kategorií, v rámci něhož se chystají také unikátní tvůrčí dílny. A jeden tip na závěr: v sobotu od jedenácti hodin budou probíhat módní přehlídky čtyř značek, které bude moderovat Emma Smetana. Schválně, kdo tu mezi modelkami pozná dceru naší šéfredaktorky Alice Rossi Adinu?

Témata: Kam s dětmi, Móda, Galerie, Naše tipy, Styl, Šmrnc, Festival, Mini, Výstava, Matylda, Holešovice, Design, Praha, VELKÁ GALERIE, Joe, Tereza Bruthansová
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova