Maminka.czDěti

Chcete zabavit děti na celé dopoledne? Nechte je vyrobit si vlastní zmrzlinu

Komerční článek
14. 6. 2018
Také vaše děti rády mlsají a vy přemýšlíte, jaký pro ně připravit dezert, aby byl chutný a zároveň zdravý? A co takhle navíc i zábavný? Zkuste je nechat si připravit domácí zmrzlinu!

Dobře se při tom pobaví a odměnou jim bude nejen dobrý pocit z povedené práce, ale samozřejmě také lahodná pochoutka. 

Nedejte nudě šanci!

Přimět děti, aby netrávily celý den sezením před televizí či u počítače a zabavily se nějak jinak, není vůbec jednoduché. Není to však nemožné. Děti se často uchylují k technologiím z toho důvodu, že nikdo nemá čas zabavit je jiným způsobem. Mnoho dětí například najde velké zalíbení v tom, když se mohou patlat ve všem, co má lepkavou, drobivou nebo tekutou konzistenci. A když tím patláním dokážou i něco užitečného vytvořit, o to je radost větší.

Jako pomocníka v tvoření oceníte horkou novinku: soupravu pro výrobu nanuků a vodové zmrzliny – Pull Pops. Můžete si sami vybrat, jakým způsobem zmrzlou pochoutku připravíte – jestli ji udělat ze sladké šťávy, jogurtu, kakaa či z čerstvého ovoce. Sety Pull Pops existují v různých veselých barvách a jejich použití je tak jednoduché, že do výroby můžete zapojit i předškoláky. Ti se zabaví, strávíte společně čas, a navíc budete mít přesně přehled o tom, co jíte. Na rozdíl od průmyslových výrobků si budete jisti, že v nich nenajdete žádná éčka ani konzervanty.

Klepněte pro větší obrázek

Jak tedy na to?

Stačí si připravit směs dle vaší chuti, natáhnout do Pull Pops, zmrazit a zmrzlina je na světě. V některých setech najdete i špejli, díky které můžete uvnitř udělat dírku a vyplnit nanuk třeba čokoládou nebo jinou výplní. Hotové nanuky můžete posypat oříšky, zdobicím cukrem nebo ochutit oblíbenou polevou.

Klepněte pro větší obrázek

Chcete-li si Pull Pops vyzkoušet, máte k dispozici základní sadu s jedním Pull Pops zmrzlinovačem. Najdete-li v Pull Pops zalíbení, můžete si pořídit i celou továrnu na zmrzlinu a vyrábět pro celou rodinu. Pull Pops je možné zakoupit v prodejnách Pompo a dalších dobrých hračkářstvích.  

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte, že není důležitý výsledek samotný, ale čas, který s rodinou strávíte. Dobrou chuť.

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Znáte srpnovou vyrážku? Silně svědí a mohou za ní sametky!
Šikanu dcery zavinila třídní učitelka! Vyhlašovala koktu týdne a podobně
Utonout lze i na suchu! Pozor na záludné sekundární tonutí
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu