Maminka.czOtec

Chlapec se styděl za své obrovské mateřské znaménko, táta kvůli němu podstoupil bolestivé 30hodinové tetování

Vanda Stöckbauerová 5.  12.  2023
Rodičovskou lásku lze vyjádřit různými způsoby. Milující táta Derek Prue z Kanady se rozhodl, že podpoří sebevědomí svého syna hodně netradičním způsobem. Kvůli velkému mateřskému znaménku na hrudníku si osmiletý Derek junior u bazénu odmítal sundat tričko, a tak si táta nechal repliku jeho znaménka vytetovat.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Derek junior se narodil s rozsáhlým mateřským znaménkem na hrudníku. Ve škole kvůli němu čelil posměškům, u bazénu se odmítal svléknout do plavek. Rodiče věděli, že se kvůli tomu trápí. "Viděl jsem, jak reaguje, když si má sundat tričko, a to mě přimělo udělat tuhle bláznivou věc. Aby se nestyděl a neměl pocit, že je jediný," nechal se slyšet otec.

VIDEO:  Už budu! Podívejte se do legendárního studia Hell

Táta se rozhodl, že syna netradičním důkazem rodičovské lásky překvapí. Vydal se do tetovacího studia Juicy Quill Tattoo a zde si nechal vytetovat úplně stejné znaménko. Původně si myslel, že to bude hotové za jedno sezení, ale ve skutečnosti to trvalo zhruba 30 hodin. Během 8 týdnů musel přijít devětkrát. Statečný táta přiznává, že to bylo opravdu hodně bolestivé:

"Vzpomínám si, jak jsem poprvé přišel, lehl si a snad po třech čtyřech hodinách jsem se zeptal: 'Už jsme skoro hotoví?' A tatér na to odpověděl: 'Jo, už je skoro hotová kontura.' Jsem docela rád, že jsem nevěděl, jak dlouho to bude trvat."

Klepněte pro větší obrázek

Derek junior o tom neměl tušení, dokud si s rodiči nešel zaplavat. Když byli u bazénu, otec si svlékl tričko a odhalil tetování. "Byl jsem šťastný a trochu zmatený," řekl chlapec televizi CBC Edmonton AM. "Nevěděl jsem, že se to chystá udělat."

Když se ho máma Shanel zeptala, jestli si teď půjde do bazénu zaplavat bez trička, bez zaváhání odpověděl, že ano. "Kdykoli tam bude táta, tak si to tričko můžu sundat.“ 

Tatér Tony Gibbert k neobvyklému klientovi řekl: "Myslím, že je úžasné, když můžete takto potěšit svého syna. Je to víc než jen to, že dítě uvidí vytetované svoje jméno nebo něco podobného. Takto můžete skutečně změnit způsob, jak se cítí.“

Klepněte pro větší obrázek

Když tento neobvyklý příběh zveřejnil tetovací salon na svém Facebooku, sledující nešetřili pochvalnými komentáři:

„Klobouk dolů, tohle je nejušlechtilejší projev lásky, jaký jsem kdy viděl.“

„Cenu otce roku získává tento pán.“

Derek senior a Derek junior už nemají jen stejná křestní jména, ale i stejná znaménka do konce života. Co si o tom myslíte vy? Podělte se o svůj názor na našem Facebooku. 

Zákaz vstupu do školy, maminko! Žena, která má přes 800 tetování po celém těle, straší spolužáky svých dcer a zoufale hledá práci

 

Témata: Příběhy, tatínek, Otec, Bazén, Otcové, Chlapec, mateřské znaménko, tetování, Facebook, Junior, Shanel, Znaménko, Láska, Kanada, CBC, Tričko, Táta, Bazény na Heureka.cz