Maminka.czTěhotenství

Horoskop na prosinec 2011

Irena Forejtová 1.  12.  2011
Horoskop na prosinec 2011
Co vás čeká a nemine v měsíci prosinci? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21.3. - 20.4.)

Na firemním večírku se trochu kontrolujte, abyste nepřišli o srdce nebo ještě hůř, o dobrou pověst. Oboje vám jen přinese komplikace do budoucna, a pokud se vám do společnosti nechce, raději tam nechoďte. S vánočními povinnostmi si hlavu moc nelámejte, jednoduše doma vyhlašte sanitární týden, a zatímco rodina bude uklízet, upečte drobné cukroví a vymyslete neobvyklé menu pro štědrovečerní večeři. Konec roku prožijete v pohodě a klidu.

Býk (21.4. - 21.5.)

Cítíte se mizerně po všech stránkách? Není divu, když se snažíte odvést spoustu práce a peněženka i konto přesto téměř zejí prázdnotou. Chce to začít systematicky jednat, zvlášť se zamyslete nad nákupem potravin, jestli rodinu příliš nerozmazlujete předraženými dobrůtkami. I když se blíží svátky, dejte najevo svoji bojovnost a nenechte se vydírat. Nakonec všichni uznají, že máte pravdu a situace se zklidní, jak v rodině tak i v zaměstnání.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jak řeknete, tak také udělejte, a nenechte se zviklat nikým a ničím. Máte čas rozplánován do posledního detailu a energie z vás jen srší. Proto využijte ideální období pro dokončení všech úkolů, které jste si stanovili splnit. Sílu načerpáte mezi nejbližšími, s nimiž si užijete spoustu rodinné pohody již od adventu. Jediné, co vám zkříží plány bude rodinný mazlíček, ale zato poznáte, kam až může sahat zvířecí láska.

Rak (22.6. - 22.7.)

Využijte své osobní kouzlo a to, co jste si předsevzali, se vám brzy splní. Snažte se přitom vyvarovat stresu a špatné nálady. Pokud snad budete mít pocit, že ne všechno pokračuje podle vašich představ, mlčte a raději nereagujte. Závěr roku bude velmi úspěšný, a dokonce budete mít úspěch s nápadem, který zpočátku vypadá naprosto šíleně. Doma si moc neodpočinete, proto rodinná výprava na hory je tím nejlepším, co pro své zdraví můžete ještě letos udělat.

Lev (23.7. - 22.8.)

I vy už pomalu přemýšlíte na Vánoce i vaše nálada tomu odpovídá. Mezitím absolvujete pár příjemných posezení s přáteli a těšíte se i na předvánoční nákupy s rodinou. To jsou pro vás nejkrásnější chvíle v nichž prožijete dny plné lásky a možná vás váš partner mile překvapí ještě dříve než rozsvítíte vánoční stromek. Měla byste si zvyknout, že jak řekne, tak i udělá a oplácet mu stejnou mincí. Váš vztah to jen posílí.

Panna (23.8. - 22.9.)

Je velká pravděpodobnost, že společensky potvrdíte svůj status a uznají vás i renomované firmy. Přesto vás uprostřed měsíce čeká konfrontace s něčím nepříjemným, ale neobávejte se, prožijete to! Řekněte si: co mě nepoloží, to mě zocelí! Pokud vám bude nabídnut malý kšeftík na přilepšení, neváhejte ani chvíli, přijdou i další. Narození v první polovině znamení dosáhnou cokoliv, co si umanou, neboť v popředí bude jejich nebojácnost. Poslední dny v roce budou vhodné pro závažná rozhodnutí, podpisy smluv a plány do budoucna.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Většina říjnových Vah vstoupí do příznivého období vitality, pevného zdraví a nových koncepcí do budoucna; své zájmy dokáží nejen deklarovat, ale i prosadit. Je však třeba si dát pozor na jazyk, co kde řeknete! Zářijové Váhy- zejména v druhé polovině měsíce – by se měly šetřit a vyhýbat se konfrontacím, utrácení a všemu neobvyklému (jídlu, zvyklostem i událostem). V zásadě však budete excelovat; máte šanci zdvojnásobit svůj majetek, postoupit na vyšší post anebo vyhrát slušnou sumu.

ČTĚTE TAKÉ: Soutěž: Kniha na podzim – Kouzelná lampa

Štír (24.10. - 22.11.)

Tento měsíc - na rozdíl od toho předchozího - byste se měli držet při zemi. Je proto vhodné si rozvrhnout fyzické síly, ale pálit vám to bude skoro dokonale. V partnerských vztazích to však bezproblémové nebude; k hádkám může přijít i v trvalých partnerstvích, ve kterých již před lety skončil boj o kompetence. Klid a jistotu mohou čekat jen vstřícnější Štíři, kteří koncem roku prožijí vášnivou noc, na níž budou vzpomínat do konce života.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Do desátého prosince to bude takové nemastné-neslané, pak se situace obrátí, kdy dostanete příležitost ukázat, co ve vás je. V zaměstnání prosadíte své řešení, možná vás nemine odměna či povýšení, ale jen budete-li schopni rychle reagovat a zároveň i trochu riskovat. Zběsilé tempo vás však připraví o elán, nebudete schopni se jednoznačně vyjádřit, což povede ke zbytečným hádkám kvůli maličkostem, a k tomu ještě koupíte něco, co vůbec nepotřebujete.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Skoro celý měsíc je pro většinu znamení nepříznivý, namístě je oddechové tempo. Pokud však dokážete reálně zhodnotit situaci, vytěžíte i z těchto těžších dnů něco pozitivního. Před rázností však dejte přednost opatrnosti. Neměli byste investovat ve velkém, razantně se prosazovat v rodině i v zaměstnání. Raději dejte přednost samotě s pěknou knihou v ruce nebo při balení dárků rekapitulujte letošní rok a plánujte ten příští.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Tento měsíc bude náročnější než minulý a nejeden z Vodnářů přijde o něco, co teprve nedávno nabyl. Více to hrozí narozeným v únoru, ale ani ti ostatní nebudou nějakých ztrát ušetřeni. Možné jsou problémy s nadřízeným, se zdravím, s partnerem či s příslušníky rodiny. Nezůstanete v tom však sami, potkáte totiž spřízněnou dušičku, která se postará o vaše bolavé já, takže závěr roku už bude velmi klidný a pohodový.

[[http://www.maminka.cz/clanek/jen-pro-maminku/vanocni-atmosferu-snadno-navodite-adventni-vyzdobou-i-u-vas-doma|ČTĚTE TAKÉ: Vánoční atmosféru snadno navodíte adventní výzdobou i u vás doma

Ryby (21.2. - 20.3.)

Před vámi je několik nádherných dní - to nebývá každý měsíc! Některé Ryby navážou nový vztah, jiné ze svého kamarádství vytvoří trvalý svazek, další prožijí vzrušující a sladkou tajnou lásku. V závěru měsíce budou únorové Ryby silné v „kramflecích“, ty ostatní by měly přepnout na volnoběh. Moudré je nedávat si velké cíle a spokojit se i s malými úspěchy. Okolí vyjde rádo vstříc vašim reálným požadavkům, čekají vás nejen nové obchodní kontakty, ale i zasloužené zisky. Více už si ani přát snad nelze.

Témata: Těhotenství, Porod, Novorozenec, Kojenec, Děti, Předškolák, Školák, Batole, Chování a vztahy, Poslední detail, Pevné zdraví, Ideální období, Prosinec, Nejkrásnější chvíle, Rodinný mazlíček, Osobní kouzlo, Konfrontace, Horoskop, Konec roku, Dobrůtka, Vánoční stromek
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Jak se rodí v Česku? Více ambulantních i vyvolávaných porodů, různé polohy u tlačení a méně přípravy
Víchová Tereza
Průvodce porodnicemi