Maminka.czInstagram

Chtěli velkou rodinu, ale tohle nečekali! Podívejte se, jak se žije s šesterčaty

Simona Formánková 15.  10.  2021
Courtney a Erik se poznali už na střední škole. Oba věděli, že spolu chtějí zůstat navždy a mít velkou rodinu. Jejich téměř pohádkový příběh se splnil. Ovšem nabral trochu nečekaný směr ve chvíli, kdy zatoužili po čtvrtém dítěti. Když jim lékaři oznámili, že čekají šesterčata, byl to šok pro všechny.

Courtney a Erik Waldropovi byli ještě před pár lety naprosto průměrný americký pár. V roce 2008 se jim narodil první syn Saylor a oni prožívali pravé rodinné štěstí. Když však chtěli svému synkovi dopřát sourozence, přišlo velké zklamání. Courtney potratila a pro další těhotenství jí bylo doporučeno umělé oplodnění. To bylo úspěšné a sympatické rodince se v roce 2012 narodila dvojčata – chlapci Wales a Bridge.

VIDEO: Prosil o bratra od svých 3 let. Jeho matka podstoupila operaci, aby mu přání splnila

Touha po velké rodině byla natolik silná, že i přes veškeré předchozí komplikace s otěhotněním se Courtney s Erikem rozhodli umělé oplodnění podstoupit ještě jednou. A to bylo úspěšnější víc, než si kdo z nich vůbec dokázal představit. Když se na ultrazvuku objevilo šest bijících srdíček, byl to šok jak pro lékaře, tak pro nastávající rodiče. Protože jsou šesterčata něčím naprosto ojedinělým, začala se o rodinu ihned zajímat americká média. Televizní stanice TLC s nimi od 25. týdne těhotenství začala natáčet reality show s názvem "Sweet Home Sextuplets".

V prosinci 2017 se Courtney a Erik stali pyšnými rodiči šesterčat, která pojmenovali – Blu, Layke, Rawlings, Rayne, Rivers a Tag. Poměr sil je tak rovnoměrně rozložený – jde totiž o 3 dívky a 3 chlapce. Díky zmíněné reality show mohli fanoušci sledovat, jak se poklidný život této rodinky změnil k nepoznání. Na pomoc s péčí o 9 dětí přispěchali nejbližší rodina i přátelé, i tak to bylo pro rodinu velmi náročné období. Přes to všechno je však početná rodina požehnáním. "Nemohu popsat, co cítím, když se na tuto fotku podívám. Jediné, co mohu říct, je  naše modlitby byly vyslyšeny," napsala dojatá Courtney k snímku šesterčat, která slavila jeden rok. 

Podívejte se do galerie, jak se této rodince žije a jak se děti během let změnily. Díky tomu, že je Courtney vášnivá fotografka, není o krásné fotografie nouze.

Témata: Těhotenství, Galerie, Rodina, Děti, Rodiče, Instagram, Sociální sítě, Fotografie, Umělé oplodnění, Vícerčata, Střední škola, Bridge, Šok, TLC, Courtney, Pohádkový příběh, Wales, Lékař
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Chtěla syna zbavit ekzému, nakonec z toho je vlastní kosmetická firma
redakce
Máma maká
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Šéf Pirátů Ivan Bartoš má syna. Opravdu se jmenuje Zářící havran?
kog
Slavní tatínci
Zánět močových cest: Triky a tipy, jak se mu vyhnout!
Procházková Simona
Zdraví žen
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Batole
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky