Maminka.czPraktické rady

Chytřejší než chlap, výkonnější než ženská

iRobot je již řadu let na špici v robotických technologiích a posouvá své produkty mílovými kroky stále kupředu. Technologická pecka iRobot Roomba 980, která přináší inovaci mezi domácí robotické pomocníky. Roomba 980 si okamžitě získá každého, kdo od sebe i od okolí vyžaduje ten nejlepší výkon.
Komerční článek
6. 11. 2017
Chytřejší než chlap, výkonnější než ženská

Aplikace iRobot HOME - úklid na dálku!

Další velkou novinkou je mobilní přehledná aplikace -iRobot HOME - Roombu 980 lze ovládat z chytrého telefonu třeba z jižního pólu. Stačí aktivovat tlačítko CLEAN a Roomba 980 se pustí do mise. Pomocí aplikace ale můžete naprogramovat třeba i začátek vysávání. Obsahuje neocenitelné video návody a zaznamenávají se sem i veškeré statistky z black boxu. Zásadní inovací je navigační systém iAdapt 2.0 s kamerou s vizuální lokalizací, díky kterému Roomba 980 přesně „vidí“, kam jede, rozpoznává nábytek, překážky nebo vstup do další místnosti, a v prostředí se tak snadno orientuje.

Odložený úklid a intenzita úklidu

U iRobota Roomba 980 lze nastavit vysávání na jakoukoli hodinu i den v týdnu funkcí odložený úklid. Samozřejmě nejlépe, když nejste doma – a v tom je asi ta největší výhoda. Pro ultra čistý byt je zde funkce „dva úklidové průchody“ - všechny plochy uklidí dvakrát! Pomocí funkce Carpet Boost Roomba 980 bezpečně identifikuje jakýkoli koberec a zvýší 10x výkon. Roomba 980 dostála také nového sacího motoru 3. generace, který je výrazně tišší, ale zároveň výkonnější. Přes mobilní aplikaci je možné ho nastavit do třech režimů: Auto, Max Výkon a Eco. Až 185m² zvládne vyčistit Roomba 980 i na jedno nabití. Díky Li-lon baterii má oproti předchozím řadám až o 50 % vyšší kapacitu. Životnost se prodloužila 4x. Pokud je potřeba, Roomba sama zajede na svoji nabíjecí základnu, po nabití se vrátí na místo, kde skončila, a pokračuje v úklidu.

Klepněte pro větší obrázek

Vysoká citlivost a efektivita – funkce ANTITANGLE a Dirt Detect

S tkaničkami od bot, nejrůznějšími vývody nebo s kabely od PC volně ležícími v pokoji na podlaze si Roomba 980 snadno poradí. Díky systému ANTITANGLE se do robota nic nenamotá a kabely se nezaseknou. Další neocenitelnou výbavu je funkce DIRT DETECT, Roomba zaregistruje třeba rozsypané cereálie, automaticky se přepne do speciálního modu a dané oblasti se důkladně věnuje, a několikrát kontroluje, jestli místo pořádně vyčistila. Příjemnou zprávou je také bezúdržbový provoz. Roomba 980 představuje mezi domácími roboty opravdu technologický vrchol, skvěle dotažený do posledního detailu. Spolu s bezchybným úklidem iRobot jen potvrzuje, že si své místo na robotické špici plně zaslouží. 26.989 Kč za Roombu 980 je i cena za čas, který vám dává prostor dosáhnout vysněných cílů.

Pro více informací www.irobot.cz


Témata: Praktické rady

Mohlo by vás zajímat
Bývalá lyžařka Šárka Strachová porodila holčičku. Víme, jak ji pojmenovala
 Agent 007 bude otcem! Rachel Weisz je ve 48 letech těhotná
Fotograf zachytil muže předtím a poté, co se stali otci. Ty výrazy musíte vidět!
„To, že se nám druhý syn narodil postižený, nás semklo,“ říká Lenka Koenigsmark

Video

Kdy daly své děti do školky slavné maminky? Asi vás to překvapí

Horoskopy

Panna Dostanete díky náklonnosti Merkura s Uranem hned několik zajímavých příležitostí, jak o něco navýšit…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alexandra, Lola, KonrádRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu