Maminka.czPraktické rady

Chytřejší než chlap, výkonnější než ženská

Komerční článek
6. 11. 2017
Chytřejší než chlap, výkonnější než ženská
iRobot je již řadu let na špici v robotických technologiích a posouvá své produkty mílovými kroky stále kupředu. Technologická pecka iRobot Roomba 980, která přináší inovaci mezi domácí robotické pomocníky. Roomba 980 si okamžitě získá každého, kdo od sebe i od okolí vyžaduje ten nejlepší výkon.

Aplikace iRobot HOME - úklid na dálku!

Další velkou novinkou je mobilní přehledná aplikace -iRobot HOME - Roombu 980 lze ovládat z chytrého telefonu třeba z jižního pólu. Stačí aktivovat tlačítko CLEAN a Roomba 980 se pustí do mise. Pomocí aplikace ale můžete naprogramovat třeba i začátek vysávání. Obsahuje neocenitelné video návody a zaznamenávají se sem i veškeré statistky z black boxu. Zásadní inovací je navigační systém iAdapt 2.0 s kamerou s vizuální lokalizací, díky kterému Roomba 980 přesně „vidí“, kam jede, rozpoznává nábytek, překážky nebo vstup do další místnosti, a v prostředí se tak snadno orientuje.

Odložený úklid a intenzita úklidu

U iRobota Roomba 980 lze nastavit vysávání na jakoukoli hodinu i den v týdnu funkcí odložený úklid. Samozřejmě nejlépe, když nejste doma – a v tom je asi ta největší výhoda. Pro ultra čistý byt je zde funkce „dva úklidové průchody“ - všechny plochy uklidí dvakrát! Pomocí funkce Carpet Boost Roomba 980 bezpečně identifikuje jakýkoli koberec a zvýší 10x výkon. Roomba 980 dostála také nového sacího motoru 3. generace, který je výrazně tišší, ale zároveň výkonnější. Přes mobilní aplikaci je možné ho nastavit do třech režimů: Auto, Max Výkon a Eco. Až 185m² zvládne vyčistit Roomba 980 i na jedno nabití. Díky Li-lon baterii má oproti předchozím řadám až o 50 % vyšší kapacitu. Životnost se prodloužila 4x. Pokud je potřeba, Roomba sama zajede na svoji nabíjecí základnu, po nabití se vrátí na místo, kde skončila, a pokračuje v úklidu.

Klepněte pro větší obrázek

Vysoká citlivost a efektivita – funkce ANTITANGLE a Dirt Detect

S tkaničkami od bot, nejrůznějšími vývody nebo s kabely od PC volně ležícími v pokoji na podlaze si Roomba 980 snadno poradí. Díky systému ANTITANGLE se do robota nic nenamotá a kabely se nezaseknou. Další neocenitelnou výbavu je funkce DIRT DETECT, Roomba zaregistruje třeba rozsypané cereálie, automaticky se přepne do speciálního modu a dané oblasti se důkladně věnuje, a několikrát kontroluje, jestli místo pořádně vyčistila. Příjemnou zprávou je také bezúdržbový provoz. Roomba 980 představuje mezi domácími roboty opravdu technologický vrchol, skvěle dotažený do posledního detailu. Spolu s bezchybným úklidem iRobot jen potvrzuje, že si své místo na robotické špici plně zaslouží. 26.989 Kč za Roombu 980 je i cena za čas, který vám dává prostor dosáhnout vysněných cílů.

Pro více informací www.irobot.cz

Témata: Praktické rady

Mohlo by vás zajímat
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
V autosedačce sedí špatně polovina dětí. Vadí zimní oblečení i sklopené madlo
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Dcera ve školce pořád pláče. Rodina mi to vyčítá
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník
Tělo po porodu je jiné! 7 změn, které vás mohou zaskočit nebo vystrašit
Babičky mají rozmazlovat, ale tchyně to opravdu přehání
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské

Horoskopy

Kozoroh Pro Kozorohy je práce sice na prvním místě, ale dnes to s ní nebudou přehánět. Sice si udělají dopředu…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Albína, Albina, Adelaida

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu