Maminka.czVáš domov

Čím jste byla v minulém životě? Přečtěte si 11 důkazů o reinkarnaci

Dáma.cz 25.  7.  2017
Čím jste byla v minulém životě? Přečtěte si 11 důkazů o reinkarnaci
Věříte na minulé životy? Jistě, jednoznačný důkaz pro existenci minulých životů neexistuje a asi nikdy existovat nebude. Pokud přemýšlíte, zda už jste někdy v minulosti žila, tady je 11 skutečností, které podle esoteriky poukazují na to, že už jste opravdu na této planetě někdy existovala.

1. Vracejí se vám pořád stejné sny

Zdá se vám pořád dokola určitý sen, přitom postavy a prostředí v něm jste nikdy v bdělém stavu neviděla? Sníte třeba pořád dokola o středověké vesnici a prožíváte něco s lidmi, které neznáte? Nebo je to místo středověké vesnice starověký Egypt? Nebo první republika? Možná je to vlivem nějakého silného filmu nebo knihy, možná se ale během spánku dostává ke slovu vaše podvědomí, které je napojené na minulé životy.

Témata: Láska a vztahy, Váš domov, Předchozí život, Večírek, Nový člověk, Cenná zkušenost, Lidské chování, Vinc, Pocit, Psychosomatika, Minulý život, Spřízněná duše, Revoluce, Šťáva, Pavouk, Důkaz, Egypt, První republika, Traumatický zážitek, Žaludek, Duše, Podvědomí, Určitá situace, Zážitek, Nápoj
Mohlo by vás zajímat
RECEPT: Rajská omáčka s masovými koulemi. Česká klasika provoněná bylinkami
Formánková Simona
Recepty
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod