Maminka.czSlavné maminky

Čím víc, tím líp: Slavné české maminky, které mají čtyři i více dětí!

Andrea Machajdíková 13.  1.  2024
Průměrný počet dětí na jednu ženu v České republice vychází na 1,71. Jsou ale výjimky, které průměr hodně překračují, a to i mezi celebritami. Které slavné české maminky mají "dětí jako smetí"?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Alena Antalová (51)

Herečka a držitelka Ceny Thálie z roku 1999, která se proslavila rolí v Četnických humoreskách a především seriálem Pojišťovna štěstí, má s manželem Josefem čtyři děti. Dcery Alenu, Elenu a Marii a syna Jana. V pořadu Blízká setkání v minulém roce přiznala, že kdyby neměla první holčičky, asi by tolik dětí s manželem neměli. "Kdybychom s manželem začali s chlapci, tak nevím. Když se narodil drzý Janík, byla jsem úplně v šoku. Jak je možné, že ty dvě víly vždy vpluly, ať už bylo něco špatně nebo zlobily, ale Janík tam vždy vletěl tak drsně, surově a jen řekl: NE!" S hlídáním početné rodiny pomáhají babičky, dědečkové a také švagrová, která to podle hereččiných slov s dětmi opravdu umí. 

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Hvězda Humoresek Alena Antalová: Poprvé s krásnými dcerami

Témata: Děti, Slavné maminky, Rodina, Syn, Slavné páry, Dcera, herečka, Děti slavných, Sebastian, Lucie Benešová, Vincent, Alberta, Benjamin, Max, Veronika, Sára, Alexander Salák, Amélie, Markéta Šichtářová, Michaela Salák, Samuel, Tomáš Matonoha, Jan, Velmi křehký vztah, Zdeňka