Čisticí prostředky za pár kaček: citron, ocet a soda

Jana 10. 4. 2014 11:15
Já si kupuji raději speciální přípravky na podlahu, je to jistější. Máme nové dřevěné podlahy Brno, takže chci, aby nám vydržely, co nejdéle
16. 1. 2015 12:11
Podobný komentář jsem chtěla taky přidat, neřikám, že tyhle nečistí, ale mně osobně to moc nevodí a já když uklidím, tak je pro mě důležité to i cítit, takže já užívám čistící prostředky regulérní i hlavně z tohoto důvodu, protože krásně voní, častokrát si můžete vybrat i vůni, kterou chcete, i třeba u "hloupého" pisoárového sítka.
majda 10. 3. 2016 10:18
ja si nechavam v drogerii i poradit jak epripravky vybrat a jestli s nimi nemaji nejake zkusenosti, ted uz mam vse ozkousene tak uz kupuju na jistotu nebo teda objednavam-uz jsem moderni z internetu :) z internetove drogerie
23. 2. 2015 14:41
My třeba na podlahy kupujeme KRYSTAL mýdlový čistič s včelím voskem a jsme s ním spokojení a krásně voní, což je pro nás plus, protože mám ráda i ten pocit, kdy přijde manžel nebo děti domů a řeknou: Mami, tys tu uklízela nebo se voněla nebo kdo tu byl nebo co tu dělal, že to tu tak hezky voní, to je příjemné. Tak proto, takové pocity a ohlasy mám ráda, důvod, proč docela nerada používám tu sodu a takhle.
20. 3. 2015 12:24
Já na kuchyň používám třeba tento CLEAMEN 100/200 generální, denní 1 l a jsem s ním fakt spokojená, je takový hodně koncentrovaný, tudíž silný.
5

Horoskopy

Štír Ruku na srdce, den volna byl příjemný a klidně byste brali ještě jeden. Bohužel to není možné a byla by…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ráchel, Jeroným, Rachel

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné