Maminka.czPrezentace klienta

Co je intimní hygiena a proč je u dívek a žen tak důležitá?

Reklama 23.  11.  2022
Intimní hygiena je důležitou součástí každodenní péče o tělo. Přispívá k pocitu čistoty a svěžesti každé ženy. Zároveň je prevencí zdravotních neduhů jako jsou záněty a mykózy. Vědomě a s láskou pečujte o své intimní partie. Budete se cítit opravdu žensky a Vaše nejcitlivější místa budou v bezpečí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Klasický sprchový gel ani mýdlo nestačí

Dokonce jsou tyto produkty nevhodné. Jejich zásaditost narušuje kyselost prostředí intimních partií, čímž napomáhají k množení škodlivých mikroorganismů. Používáním těchto přípravků může docházet k podráždění, svědění, pálení i infekcím. Narušení přirozeného intimního prostředí a zvýšení pH v těchto místech může vyvolat dokonce zánět močových cest.

Intimní gel zajistí dokonalou péči

Postará se o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech. Vy budete dokonale chráněna a v naprostém bezpečí před nežádoucími bakteriemi. „To, co byste si měli hlídat, je hodnota pH. Ta musí být u intimních přípravků nižší. Vaginální prostředí je přirozeně kyselejší, než je tomu u zbytku pokožky. Dosahuje hodnot mezi 3,8 až 4,5 pH, což znamená, že běžná mýdla, která mají pH 5,5 a více, jsou příliš zásaditá a tudíž nevhodná,“ vysvětluje Marcela Kubátová, ředitelka marketingu značky Onclé.

Výjimečná péče s organickými surovinami

Česká značka Onclé a její řada Biorganic vyvinula jedinečné produkty pečující o nejcitlivější ženské partie. Jde o Intimní čisticí olej a Intimní mycí emulzi. Oba produkty jsou vyráběny v Česku. Jsou lokální, veganské, plné přírodních surovin v té nejvyšší možné kvalitě. Jejich 100% přírodní složení podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky v intimních místech.

Intimní čisticí olej Onclé

Je bezoplachový produkt, vhodný pro každodenní péči o intimní místa.  Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, BIOLIN P, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.

Intimní mycí emulze Onclé

Byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává nejcitlivějším partiím ženy pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže. Dále BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.

Oba intimní produkty značky Onclé jednoduše zakoupíte z pohodlí svého domova zde.

Témata: Prezentace klienta, Reklama, Hygiena
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Vzteká se, válí se po zemi a řve? Víme, jak reagovat
Brožová Lenka
Batole
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky