Maminka.czZdraví

Co nás čeká při umělém oplodnění (horní článek do poradny)

4. 1. 2016
Co nás čeká při umělém oplodnění (horní článek do poradny)

Snad v životě každé ženy přijde čas, kdy zatouží po miminku. Někdy se podaří na první pokus, někdo se musí chvíli snažit a u někoho stále vytoužený potomek nepřichází a nepříchází...

Dříve se lidé museli s takovou situací smířit, ale moderní věda už pokročila a pro tyto páry je tu řešení - umělé oplodnění. 

Jaké jsou podmínky pro možnost podstoupení umělého oplodnění? Kdy se máme začít bát, že jsme neplodní? Jak probíhá asistovaná reprodukce? Nejen na tyto otázky se můžete tento týden ptát vedoucí lékařky IVF ambulance MUDr. Lenky Hromadová z Centra reprodukční medicíny a preimplantačí diagnostiky Repromeda s. r. o.

Sanatorium Repromeda funguje od roku 1999. A je splněním snu zakladatelů – provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. Sanatorium je zařazeno do veřejné sítě zdravotnických zařízení a je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Klepněte pro větší obrázek MUDr. Lenka Hromadová vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity V Brně, obor všeobecné lékařství. Studium ukončila v roce 1993. Nyní pracuje na pozici vedoucí lékařky IVF ambulance v Repromedě a je členkou pracovního týmu již 15 let.

Témata: Zdraví, Neplodnost a IVF, Asistovaná reprodukce, Oplodnění, Vytoužený potomek, Článek, První pokus
Mohlo by vás zajímat
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci
Víme, proč kluci obvykle komunikují hůře než holčičky
Jak přežít zimní chmury? Tipy, které vás z toho dostanou
Syn má jinou barvu kůže než táta. Podezírali mě z nevěry

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu