Maminka.czRodina

Co si dokážete sjednat i z pohodlí domova?

Reklama 14.  5.  2020
Co si dokážete sjednat i z pohodlí domova?
Internet dnes v mnoha ohledech vládne světu. Objednáváme přes něj oblečení, jídlo, vyřizujeme platby účtů. A v současné době ho využíváme ještě více než dříve. Co všechno si můžete sjednat on-line za pár minut?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Maminky jistě vědí, jak může být náročné jít s prckem do obchodu na potřebné nákupy nebo třeba na úřady a do banky. Ne vždy dítě v kočárku spí a pak nastávají situace plné křiku, které nejsou příjemné ani mamince, ani jejímu okolí. Dnes už kvůli jednoduchým úkonům naštěstí nemusíte téměř vystrčit paty z domu, na běhání po úřadech můžete zapomenout a raději si vyrazit na klidnou procházku. Vše, co potřebujete, vyřídíte on-line. Třeba i založení běžného účtu nebo nákupy.

Založte si běžný účet z gauče

Potřebujete si založit bankovní účet, ale nechce se vám chodit na pobočku a strávit tam dlouhé chvíle čekáním? Založte si ho on-line, snadno a za pár minut. Stačí vyplnit žádost a vše dokončit on-line. Nemusíte navštívit pobočku, ani nic podepisovat a posílat přes kurýra. Navíc je to zdarma, a ještě ušetříte i čas, který můžete věnovat svému malému rošťákovi.

Kvůli půjčce už do banky nemusíte

Přes internet si snadno sjednáte i půjčku. Léto se blíží, ale dovolená v zahraničí letos mnoha lidem neklapne. Co takhle místo toho pořídit například bazén? Peníze na něj si půjčíte on-line a vše vyřídíte za krátkou chvíli. Nižší částky si můžete sjednat přes internetové bankovnictví, aniž byste museli někam chodit.

Nákupy bez čekání ve frontě

Taky vás nebaví přecpané obchody a pak ještě čekání ve frontě před pokladnou? Jednoduše si vše, co potřebujete, objednejte on-line. Ať už to jsou nákupy oblečení nebo potravin. Díky různým službám, které u nás fungují, nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu, pečivo nebo i maso od českých farmářů a celý nákup vám kurýr přiveze až před dveře. Vy se tak nemusíte tlačit v obchodě, a ještě tahat těžký nákup zpět domů. Navíc si dnes přes internet můžete objednat téměř cokoli – třeba drogerii, kosmetiku, hračky či léky.

Nezapomeňte na pojištění

Na pobočku už nemusíte ani kvůli pojištění. Ať už jedete na dovolenou a potřebujete cestovní pojištění, kupujete auto a chcete si sjednat výhodné povinné ručení nebo si chcete pojistit nemovitost, vše zvládnete z domova. Stačí vám počítač a připojení k internetu. Pak už si jen stačí prohlédnout všechny nabídky, porovnat je a vybrat si tu, která je pro vás nejlepší.

Neztrácejte čas na pobočkách a vše potřebné si zařiďte z pohodlí domova. Ušetřený čas můžete věnovat rodině, koníčkům nebo jiným aktivitám.

Témata: Rodina
Mohlo by vás zajímat
Eva Burešová porodila! Partner Přemek napsal dojemné vyznání
Víchová Tereza
Slavné maminky
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
Rodiče sdíleli hrůzu z restaurací: Těchto 20 bizarně naservírovaných pokrmů hlava nebere!
Mrázková Dita
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec