Maminka.czDěti

COOL SCIENCE: SADY PRO MALÉ VĚDCE OD TM TOYS

COOL SCIENCE je unikátní koncept experimentálních sad pro předškoláky, která nejmladším dětem umožňuje prozkoumat svět vědy a experimentů. Sady jsou obsahem a složením přizpůsobené dětem od 3 let.
Komerční článek
2. 11. 2017
COOL SCIENCE: SADY PRO MALÉ VĚDCE OD TM TOYS

Série hraček COOL SCIENCE je skvělá zábava, která uvádí děti do světa vědy a experimentů. Sérii tvoří 5 různých sad: Odstředivka, Váha, Mikroskop, Bunsenův kahan, Teleskop. Sady umožňují hrát si na pozorování oblohy a denně nás obklopujících předmětů. Rozvíjí manuální dovednosti, povzbuzují dětskou zvídavost a seznamují s fungováním základních vědeckých přístrojů.

Rozvíjejí motorické dovednosti: Rozvoj motorické dovednosti a také koordinace oko-ruka. Díky tomu jsou děti připraveny na učení základních činností, jako je např. psaní.

Procvičují koncentraci: Dovednost soustředit pozornost na prováděný pokus je ideální cvičení, umožňující získat schopnost učení a zapamatování znalostí. Problémy s nedostatečným soustředěním jsou častou příčinou slabšího prospěchu ve škole.

Vnímání: Díky srozumitelným návodům děti snadno zvládnou stanovené úkoly. Nemusí ztrácet energii na zapamatování pravidel nebo znalostí. Sady COOL SCIENCE jsou stoprocentní zábavou, proto učení a objevování např. fyzikálních zákonů bude pro ně dobrodružstvím a výzvou a také je motivuje k prohlubování těchto znalostí v budoucnu. Je to určitě dobrý start pro malé, vášnivé vědce.

Tvořivost: Pokusy byly připraveny tak, aby ponechaly dětem prostor pro provádění vlastních pokusů a pozorování. Mohou tedy objevit nové jevy svým způsobem, což je pro děti důležitým podnětem k další zábavě.

Dovednost týmové práce: Pokusy v našich vědeckých sadách byly připraveny tak, aby se jich mohly účastnit také skupiny dětí. Díky tomu předškoláci trénují dovednost spolupráce ve větším týmu.

COOL SCIENCE jsou hračky a také výukové pomůcky. Jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro mateřské školky a zájmové kroužky pro menší děti.

Více informaci najdete na www.coolscience.eu

 

 


Témata: Děti, Předškolák, Školák

Mohlo by vás zajímat
Bývalá lyžařka Šárka Strachová porodila holčičku. Víme, jak ji pojmenovala
 Agent 007 bude otcem! Rachel Weisz je ve 48 letech těhotná
Fotograf zachytil muže předtím a poté, co se stali otci. Ty výrazy musíte vidět!
„To, že se nám druhý syn narodil postižený, nás semklo,“ říká Lenka Koenigsmark

Video

Které známé maminky vyrazily s naší redakcí nakupovat do Lindexu?

Horoskopy

Panna Dostanete díky náklonnosti Merkura s Uranem hned několik zajímavých příležitostí, jak o něco navýšit…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alexandra, Lola, KonrádRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu