Maminka.czŽivoty slavných

Cristiano Ronaldo (39): Idol malých chlapců i velkých dívek exceluje na trávníku i coby táta. Rodinné momentky jako důkaz!

Dita Mrázková 18.  6.  2024
Dnešní večer bude patřit velkým i malým milovníkům fotbalu. Pro maminky, které tak pro dnešek přijdou o svůj televizní program, máme vizitku jednoho ze soupeřů. Božský Cristiano neválí jen na trávníku. Rodinné fotografie, které sdílí světu, z něj dělají aspiranta i na titul táta roku. Přesvědčte se sama!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dnešní děti už nehodlají být žádným pohádkovým hrdinou, chtějí se ztotožnit s někým opravdovým. Někým, koho zná celý svět. Někým, kdo byl kdysi malým obyčejným klukem z chudé rodiny a dotáhl to až na fotbalový olymp a patří dnes mezi nejúspěšnější sportovní osobnosti z celého světa. 

VIDEO: TRAILER K DOKUMENTÁRNÍMU SERIÁLU JMENUJI SE GEORGINA

Přesně takový je Cristiano Ronaldo. Rodáka z portugalského Fungalu zná každý malý kluk, který miluje fotbal. A většina z nich dnes nepůjde spát po Večerníčku, ale spolu s tatínky bude sledovat utkání Portugalsko – Česko. Cristiano, který kromě portugalské reprezentace hraje za saúdskoarabský klub Al-Nassr, zkrátka bude velkým lákadlem i přesto, že bude hrát proti „našim“. 

Klepněte pro větší obrázek

Pětinásobný držitel Zlatého míče patří na letošním Euru se svými 128 góly mezi nejlepší reprezentační střelce a letošní ME pro něj bude rekordně už šesté.
Duel českého týmu s tím portugalským tak možná bude pro fandy trochu oříšek. Komu fandit? Českému týmu, nebo idolu každého malého kluka? Toť dilema… 

Cristianovi se nedaří jen na trávníku, ale i v soukromém životě. Je celkem pětinásobným tátou. Prvorozený Cristiano junior, který včera oslavil 14. narozeniny, se narodil náhradní matce – stejně jako dvojčata Eva Maria a Mateo, které za pár dnů čeká oslava 7. narozenin. Obě ženy Cristiano z mateřské role královsky vyplatil a nechal se slyšet, že obě souhlasily s tím zůstat v anonymitě a svěřily své děti výhradně do péče otce. Dvojčata byla počata prostřednictvím umělého oplodnění, u syna Cristiana početí známo není.

Klepněte pro větší obrázek

Dceru Alanu Martinu (6) už mu porodila jeho partnerka Georgina Rodriguez (30)
jen pár měsíců po narození dvojčat. Na podzim roku 2021 ostře sledovaný pár oznámil, že čeká znovu dvojčata. Jenže při porodu jedno z nich zemřelo. Zdrcení rodiče vydali prohlášení, ve kterém poprosili o maximální soukromí v tak bolestné životní situaci.

„Náš chlapečku, jsi náš anděl. Vždycky tě budeme milovat," napsali rodiče zesnulého Ángela. Druhé z dvojčat, dcerka Bella, oslaví na podzim 3. narozeniny.

Klepněte pro větší obrázek

V rozhovoru s anglickým novinářem Piersem Morganem se Ronaldo svěřil s okamžikem, kdy svým starším dětem oznámil, že sice mají zdravou sestřičku, ale že její dvojče zemřelo. „Gio přijela z porodnice domů a děti se začaly ptát: Kde je to druhé dítě, kde je to druhé dítě? Řekl jsem si, že musíme být upřímní a říct jim pravdu. Dokázali jsme to až po týdnu. Řekli jsme jim, že Ángel odešel do nebe,“ zavzpomínal na těžké chvíle Cristiano.

Klepněte pro větší obrázek

O malém bratříčkovi prý doma mluví každý den. „Děti už to chápou. Vždycky, když sedíme u stolu, tak křičí a volají: Tati, tohle jsme udělali pro Ángela! A ukazují do nebe. Což se mi moc líbí, protože je to součástí jejich života. Byl to těžký proces, říct jim pravdu. Ale svým dětem nikdy lhát nebudu,“ nechal se slyšet Cristiano.

Slavný fotbalista, který kvůli angažmá s rodinou přesídlil do Saúdské Arábie, si každou volnou chvíli užívá výhradně s rodinou. Na Instagramu sdílí momentky z pláže, kde si všichni užívají, z narozeninových oslav dětí i romantické momentky s Georginou.
„Stát se rodičem a vychovávat svou rodinu je upřímně to největší privilegium, jaké jsem kdy měl,“ prohlásil hrdě pětinásobný táta.

A jaký má recept na to být úspěšný na trávníku a odpočatý doma? Stojí za tím tvrdý režim. Cristiano spí prý pětkrát denně, po večeři chvíli relaxuje a před spaním si chodí uvolni tělo i mysl do bazénu.

Na další rodinné fotografie se můžete podívat v galerii.

Georgina Rodriguez: Osudová láska Cristiana Ronalda brzy porodí dvojčata. Její příběh Popelky sledují miliony lidí
Témata: Láska a vztahy, Mateřství, Životy slavných, Rodina, Rodičovství, Slavné páry, Instagram, Celebrity, tatínek, Děti slavných, Dětství, Otec, Otcové, Cristiano Ronaldo, idol, Mistrovství Evropy, Georgina Rodriguez, Euro 2024, Portugalsko, Smrt dítěte, Fotbalista, Euro, ikona, Georgina, Mateo