Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Jaroslava

V říjnovém čísle časopisu Maminka jsme vyhlásili soutěž o kosmetiku Mixa na celý rok zdarma. Tři spokojené výherkyně se nám svěřily se svými zkušenostmi.
Komerční článek
27. 12. 2015
Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Jaroslava

Jaroslava Veselá, 33 let

Když se mi v loňském roce narodil syn, dostala jsem jako dárek plnou tašku kosmetiky Mixa. Nejprve jsem byla trošku v rozpacích, protože jsem značku neznala. Ale řekla jsem si, že než něco zavrhnu, musím to vyzkou­šet. Trošku jsem se bála, protože mám seborhoickou dermatitidu, problema­tickou pleť a občas trpím na ekzémy. První jsem vyzkoušela regenerační tělové mléko a asi po týdnu už jsem se nechtěla vrátit k původnímu. Je příjemné svou konzistencí a člověk není zbytečně mastný. Na syna jsem za­čala používat mycí gel na tělo a vlásky a jsem s ním také velmi spokojená. Ne­vysušuje kůži na hlavě ani na těle, takže syn přestal mít šupinky ve vlasech.

Klepněte pro větší obrázek 
Regenerační promašťující krém na ruce „Bez něj ven s kočárkem ani nevyrážím.“

A Mixa Baby čisticí mléko s sebou vo­zím stále v tašce na kočáru, je to úžasný pomocník na cestách. Pomůže očistit fakt úplně všechno. I muž si ho půjčuje, když má ruce třeba od šmíru, a libuje si, jak to senzačně pouští :-) Také s sebou stále vozím regenerační krém na ruce. Na pleť jsem začala postupem času používat micelární vodu pro zmatnění a DD krém proti nedokonalostem. Musím říct, že spousta pupínků mi ubyla a hlavně se mi po DD krému nezhoršuje seborhoická dermatitida, pleť se mi i méně mastí a neleskne se. V koupelně se mi tak rozrůstá rodinka výrobků Mixa. Je to zkrátka můj skvělý kosmetický parťák.

Klepněte pro větší obrázek
Mohlo by vás zajímat
Galerie: Potěšte učitele na konci školního roku originálním dárkem. Zaslouží si to!
Krásně pevná a plná prsa i ploché bříško. Maminka Jana si splnila sen o novém těle!
Poradna: Můj porod se nepovedl. Mohu podat stížnost za pochybení?
Cestujete s dětmi do zahraničí? Poradíme vám, jaké cestovní doklady potřebujete

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu