Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Jaroslava

V říjnovém čísle časopisu Maminka jsme vyhlásili soutěž o kosmetiku Mixa na celý rok zdarma. Tři spokojené výherkyně se nám svěřily se svými zkušenostmi.
Komerční článek
27. 12. 2015
Čtenářky časopisu Maminka používají kosmetiku Mixa: Jaroslava

Jaroslava Veselá, 33 let

Když se mi v loňském roce narodil syn, dostala jsem jako dárek plnou tašku kosmetiky Mixa. Nejprve jsem byla trošku v rozpacích, protože jsem značku neznala. Ale řekla jsem si, že než něco zavrhnu, musím to vyzkou­šet. Trošku jsem se bála, protože mám seborhoickou dermatitidu, problema­tickou pleť a občas trpím na ekzémy. První jsem vyzkoušela regenerační tělové mléko a asi po týdnu už jsem se nechtěla vrátit k původnímu. Je příjemné svou konzistencí a člověk není zbytečně mastný. Na syna jsem za­čala používat mycí gel na tělo a vlásky a jsem s ním také velmi spokojená. Ne­vysušuje kůži na hlavě ani na těle, takže syn přestal mít šupinky ve vlasech.

Klepněte pro větší obrázek 
Regenerační promašťující krém na ruce „Bez něj ven s kočárkem ani nevyrážím.“

A Mixa Baby čisticí mléko s sebou vo­zím stále v tašce na kočáru, je to úžasný pomocník na cestách. Pomůže očistit fakt úplně všechno. I muž si ho půjčuje, když má ruce třeba od šmíru, a libuje si, jak to senzačně pouští :-) Také s sebou stále vozím regenerační krém na ruce. Na pleť jsem začala postupem času používat micelární vodu pro zmatnění a DD krém proti nedokonalostem. Musím říct, že spousta pupínků mi ubyla a hlavně se mi po DD krému nezhoršuje seborhoická dermatitida, pleť se mi i méně mastí a neleskne se. V koupelně se mi tak rozrůstá rodinka výrobků Mixa. Je to zkrátka můj skvělý kosmetický parťák.

Klepněte pro větší obrázek
Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu