Maminka.czSlavné maminky

Čtvrté dítě na cestě! Herečka Hilary Duff (36) oznámila nový přírůstek. Budou u porodu přítomny všechny její děti?

Dita Mrázková 13.  12.  2023
Miluje domácí porody, smoothie z placenty a do svých dětí je den ode dne zamilovanější. A co víc, už na začátku příštího léta se její rodina rozroste o dalšího člena. Novinku herečka oznámila na síti vtipnou rodinnou momentkou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Šestatřicetiletá herečka je zasloužilou maminkou syna Luky (11) a dcer Banks (5) a Mae (2). Prvorozeného syna má s bývalým manželem, hokejistou Mikem Comriem, dcerky pak s tím současným – s hudebním producentem a malířem Matthewem Komou.

VIDEO: HEREČKA KRISTÝNA LEICHTOVÁ BUDE UČIT NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY, JAK SE PŘIPRAVIT NA DOMÁCÍ POROD

A početná rodinka oznámila před nadcházejícími Vánoci novinku. Už příští rok přivítají na svět pátého člena. "Připoutejte se, přidáváme do téhle šílené bandy ještě jednoho!" sdílela Hilary fotografii s všeříkajícím popiskem na svém Instagramu. Její manžel zase okomentoval novinku takto: "Dítě č. 4  se načítá..."

Klepněte pro větší obrázek

Hilary se netají hned několika lehce kontroverzními skutky. Po porodu dcery Banks vypila placentu ve formě smoothie a svou zkušenost popsala jako super zážitek a nejchutnější smoothie, jaké kdy měla. "Naposledy jsem měla smoothie, když mi bylo deset. Bylo pochopitelně ovocné, ale tohle mělo úplně jiné grády," pěla na mateřský elixír ódy krátce po porodu.

Prozradila také, že upřednostňuje domácí porody. Její první porod s Lukou proběhl prý hladce, a tak se rozhodla, že už doma nepotřebuje žádný lékařský dohled. Zároveň ale uvedla, že rozhodnutí rodit jen za účasti rodiny vyžadovalo pečlivé zvážení a plánování. Přítomnost její rodiny u tak významného okamžiku ale nakonec převážila nad možnými riziky. "Když přivedete na svět dítě, je to jedna z nejtěžších prací, jaké může žena vykonat. V nemocnici vám při porodu nedají ani vodu, ani jídlo a vy se přitom chystáte na nadlidský výkon," vysvětlila herečka důvody, proč nechtěla rodit v porodnici.

Klepněte pro větší obrázek

Oporou jí byl během porodu doma nejen její manžel, ale také maminka a dula. "Máma dělala svačinky a s velkým nervózním úsměvem sledovala, jak její vlastní dítě přivádí na svět její vnouče." A co víc, zrození nového života sledoval v přímém přenosu i syn Luca!

"Bylo to pro mě docela důležité, protože si opravdu zakládám na tom, abych mu otevřeně a upřímně vyprávěla o tom, jak jsou ženy silné a jak takový porod vypadá," řekla Hilary. Otázkou zůstává, zda se dalšího porodu zúčastní nejen Luca, ale i starší dcera Banks.

Ocenila také všechny maminky za jejich náročnou práci s dětmi, kterou ona sama moc dobře zná. "Je to náročné. Ať žena přivádí na svět dítě jakýmkoli způsobem. Od těhotenství přes císařský řez, porod doma nebo v porodnici, dlouhou cestu kojení až po výchovu malých dětí, aby z nich vyrostli zodpovědní, laskaví lidé, kteří stojí na vlastních nohou. Je to opravdu náročné, zdlouhavé, magické dobrodružství," nechala se slyšet už brzy čtyřnásobná máma.

Šokující video: Herečka Hilary Duff nechala svou tříletou dceru za jízdy v autě bez pásu a autosedačky!
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Rodina, Mateřství, Sociální sítě, Životy slavných, Rodičovství, Instagram, Celebrity, Matka, Inspirativní ženy, herečka, Vánoce, Domácí porod, mateřská láska, Placenta, Popelka, Kristýna Leichtová, Hollywood, Hilary Duff, Hilar, Smoothie

Video