Maminka.czSlavné maminky

Čtyřnásobná máma, modelka Chrissy Teigen (38), ukázala tělo v bikinách a bez filtru. Podporu jí vyjádřily ženy z celého světa!

Dita Mrázková 6.  5.  2024
Žádné retuše, žádné filtry, žádný make-up. Manželka zpěváka Johna Legenda sdílela fotografie z dovolené a z povolených svalů na břiše ani modřin na nohou si vůbec nic nedělá. Děkuji, že jste normální, píšou jí mámy ze všech koutů světa. A některé z nich vystavují na síti svá těla se stejnou hrdostí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Chrissy platí za celebritu, která se s ničím „nemaže“. Už v roce 2016, kdy na svět přivítala své první dítě, přiznala, že při porodu došlo k natržení hráze až ke konečníku. „Můžu potvrdit, že poporodní život je o 90 % lepší, když se neroztrhnete až k zadku…“ sdílela bez skrupulí na síti.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: JAK V SOBĚ PROBUDIT PO MATEŘSTVÍ ŽENSTVÍ

Maminka Luny (8), Milese (6), Esti (16 měsíců) a Wrena, který za pár týdnů oslaví 1. narozeniny, si vždycky přála čtyři děti. Poté, co po třetím porodu přišla ve 20. týdnu těhotenství o syna Jacka, se rozhodla pro náhradní mateřství. Syna Wrena jí tak odnosila náhradní matka.

Klepněte pro větší obrázek

Před pár týdny sdílela modelka na Instagramu momentky z rodinné dovolené v Thajsku. Na soukromé jachtě se nechala zvěčnit v černých dvojdílných plavkách po boku svých dětí a vůbec neskrývala „nedostatky“, které po porodu řeší nejedna máma. 

Klepněte pro větší obrázek

Zpětná vazba byla pro Chrissy milým překvapením. „Děkuji, že jste normální a sdílíte své tělo bez úprav…“ „Konečně! Takhle vypadá normální tělo mámy!“ Reakce čtyřnásobné mamince posílaly ženy z celého světa. Přestože Chrissy sklidila vesměs pochvalu, rozhodla se později komentáře k fotografiím vypnout. Otázkou zůstává, zda se objevily i kritiky, pro nás však zůstává i tak hrdinkou mezi celebritami.

Na další mámy, které se nebály ukázat svá poporodní bříška, se můžete podívat v galerii.

Tyhle slavné mámy šly v uplynulém roce s kůží na trh. Ukázaly tělo po porodu s nadhledem a vtipem!
Témata: Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, Mateřství, Po porodu, Rodičovství, Slavné páry, Instagram, Celebrity, Inspirativní ženy, Děti slavných, mateřská láska, Tělo, modelka, Strie, zpěvák, John Legend, Chrissy Teigen, Bikiny, Make-up, Břicho, Thajsko, Miles, Máma