Maminka.czSlavné maminky

Další dítě na cestě: Moderátorka Monika Leová je v 15. týdnu těhotenství!

Vanda Stöckbauerová 11.  3.  2023
Miss 2013 a moderátorka Monika Leová oznámila, že čeká druhé miminko. S manželem Martinem prozradila radostnou novinku během dovolené ve Vietnamu. A fanoušci se dočkali i fotky z ultrazvuku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Monika Leová (31 let), moderátorka, modelka, influencerka a držitelka titulu Česká Miss Earth 2013, a její manžel Martin Košín oznámili, že čekají druhé dítě. K první dceři Mie, která v dubnu oslaví druhé narozeniny, tak přibude sourozenec. Manželé, kteří tvoří pár už 13 let, novinku o dalším přírůstku oznámili na Instagramu.

VIDEO: Monika Leová s manželem v Tatrách: Druhé miminko na cestě? 

„Dobrý den, břicho ven – tohle z vietnamských dobrot asi nebude :-) Mnoho z vás už správně poznalo, že budeme čtyři. #15weekspregnant #pregnancyannouncement #baby2ontheway,“ sdílela moderátorka s vietnamskými kořeny. Pokochejte se romantickými fotkami z exotického pobytu, na nichž se Monice už viditelně rýsuje těhotenské bříško.

Vytoužené tři děti

Jestli bude mít jejich dcera Mia sestřičku, nebo bratříčka, Monika zatím neprozradila. Ale víme, že vždy toužila po velké rodině. „Vždycky jsem si přála mít děti tři. Manžel i já pocházíme ze tří sourozenců a přijde nám to skvělé. Pokud tedy budou naše děti tak nenáročné jako naše prvorozená Miuška, tak bych se tomu nebránila. Ale kdo ví? Každopádně nechceme mít mezi dětmi velký věkový rozdíl,“ svěřila se před rokem v rozhovoru pro časopis Maminka. 

Rodičům moc gratulujeme!

Monika Leová otevřeně o mateřství: Přála bych si ještě dvě děti! Její přání má však jednu zásadní podmínku
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Miminko, Instagram, Moderátorka, Miss, modelka, Vietnam, Monika Leová,, Děti, Česká Miss Earth, Monika Leová, Držitelka, Manžel, Tatry, Fotka, Miuška