Maminka.czSlavní tatínci

Další moderátor se letos stane tátou: Prvního potomka už brzy přivítá na svět Petr Říbal s manželkou Michaelou

Dita Mrázková 16.  3.  2024
Několik let se jim nedařilo počít přirozenou cestou, a tak kromě umělého oplodnění uvažovali dokonce i o adopci. To už je dnes ale historie. Letos v létě se totiž, po přirozeném početí, stanou rodiči!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Dva roky očekávání, smutku, naděje. Ale vyšlo nám to a v srpnu budeme rodiči. Podařilo se to spontánně těsně před plánovaným umělým oplodněním. Je to zázrak, za který jsme extrémně šťastní. Ono se to fakt děje! Budeme rodiče."

VIDEO: VELKÁ PROMĚNA BYDLENÍ MODERÁTORA PETRA ŘÍBALA

Těmito slovy pár oznámil radostnou novinku na Instagramu. Není tajemstvím, že se jim s početím několik let nedařilo. Michaela se ale o tomto intimním tématu nebála mluvit veřejně a na svém Instagramu sdílela i nejrozšířenější mýty o plodnosti.

„Když jsem poprvé zveřejnila téma, že se nám nedaří mít miminko, napsala mi spousta žen, že to také řeší. Řekla jsem si, že když mi ony píší, že mají radost, že to téma otevírám, tak to chci otevírat, a strašně to naplňuje i mě samotnou. Momentálně to beru jako nějaké poselství a jsem za to hrozně moc ráda. Ty příběhy, které mi chodí, jsou strašně silné,“ svěřila se dnes už nastávající maminka pro Super.cz.

Moderátor a bývalá finalistka Miss tvoří pár osm let, své ano si řekli v létě roku 2021. Oba dokonce uvažovali i o případné adopci. To už je dnes ale pasé a my oběma k radostné novině gratulujeme.

Hvězda seriálu Ulice má "novou roli": Herec a moderátor Ondřej Havel se letos stane tátou! Už se těším na režii, oznámil na síti
Témata: Děti, Láska a vztahy, Rodina, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Adopce, Instagram, Rodiče, léto, Plodnost, Moderátor, Umělé oplodnění, Michaela Hávová, Petr Říbal, Potomek, Táta, Michaela