Maminka.czKrálovská rodina

Další pohroma pro královskou rodinu. Harry a Meghan se rozvášnili v dokumentu na Netflixu. Co všechno prozradili?

Simona Procházková 9.  12.  2022
Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan společnosti Netflix se včera začal vysílat po celém světě. Diváci mohli zhlédnout první tři díly. Britská královská rodina tak nejspíše bude po Harryho popisu "šílenství kolem svého vztahu s Meghan" nucena čelit dalšímu nepříjemnému skandálu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Lovci, kteří neustále pronásledují svou kořist,“ prohlásil princ Harry na adresu médií, která si podle jeho slov za každých okolností najdou důvod, jak jeho ženu, vévodkyni Meghan, pomlouvat a ničit. V prvních dílech skandálního otevřeného odhalení vztahů v královské rodině vévodkyně Meghan mimo jiné prozradila, jak se strachem čelila dotěrnému obtěžování, stalkingu, a dokonce také výhrůžkám smrtí, ale královská rodina jí nevěřila.

VIDEO: Harry a Meghan v dokumentu, který bude bolet!

Harry a Meghan společně prozradili, kde a čím začal jejich vztah, jak probíhaly začátky randění, i to, že zásnubní interview v roce 2017, které poskytli televizním stanicím, bylo dokonale naaranžovanou reality show. Harry se vyjádřil rovněž k dávným skandálním fotografiím, na kterých byl zachycen v nacistické uniformě na divokém večírku. „Byla to jedna z největších chyb mého života a strašně jsem se potom styděl,“ uvedl.

„Moje maminka (lady Diana – pozn. red.) dělala většinu svých rozhodnutí srdcem. A já jsem synem své matky,“ řekl Harry a dodal: „A vidět další ženu v mém životě, kterou miluji, jak prochází stejným mediálním šílenstvím, včetně nesmyslných honiček s paparazzi v autech, že se musí maskovat, aby ji někdo na ulici nepoznal, to je neuvěřitelně těžké. A zejména v začátcích našeho vztahu to nebyl zrovna šťastný způsob, jak se vzájemně poznat a užívat si jeden druhého. Vždy jsme se to ale snažili brát s humorem a žít co nejnormálnější život.“

Meghan se zase v dokumentu svěřila, že byla přesvědčena o tom, že zájem médií opadne, až se s Harrym vezmou, údajně ji o tom ujišťovali i v královském paláci.

GALERIE: Královna Alžběta, milovaná babička a prababička. Podívejte se na dojemné fotky s vnoučaty plné emocí

„V tu chvíli jsem ještě věřila tomu, že je pravda, co mi všichni pořád opakují, že se všechno uklidní a zlepší. Ať jsem ale dělala cokoli a snažila se sebevíc, vždy si někdo našel způsob, jak na mě zaútočit. Nesměla jsem se k ničemu vyjadřovat a poslouchala jsem neustále od ostatních členů rodiny, že je to normální, že oni a jejich partneři si tím také museli projít a že nemám čekat žádné zvláštní zacházení. Ačkoli jsem upozorňovala na to, že v mém případě je tu rozdíl kvůli rasovému prvku, nikdy mi nebyla uznána zvláštní ochrana,“ uvedla Meghan.

Harry a Meghan podepsali lukrativní smlouvy, údajně v celkové hodnotě více než 100 milionů liber, se společnostmi Netflix a Spotify poté, co v roce 2020 opustili své pracovní povinnosti v královské rodině a přestěhovali se kvůli přetrvávajícím sporům do Kalifornie.

Aktuální dokumentární seriál Netflixu, který režírovala Liz Garbus, je označován za významnou celosvětovou událost. Harry a Meghan se v něm podle autorů podělí o "odvrácenou stranu svého milostného příběhu a života v britské královské rodině". Svůj vlastní úsudek o prominentním páru si bude muset asi každý udělat sám.

Témata: Galerie, Královská rodina, monarchie, Pravnoučata, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, královna Alžběta, Skandál, Oprah Winfrey, Princ Harry, Dokument, Netflix, Vévodkyně Meghan, Lady Diana, Harry & Meghan, Spotify, Pohroma, Britská královská rodina, Randění, Vztah, Kalifornie
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?
len
Životní příběh
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
GALERIE: To je ale háro! Pobavte se nad fotkami roztomilých vlasatých miminek
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Naučte se říkat NE! Mít zdravé hranice určitě není sobecké, radí mentorka
Ašenbrenerová Ivana
Komunikace
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství