Maminka.czSlavné maminky

Další těhotná sportovkyně! Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková čeká první miminko

Simona Procházková 27.  12.  2021
Bloňďatá „Maki,“ úspěšná plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková, zveřejnila právě během vánočních svátků na sociálních sítích radostnou novinku, že se svým manželem a trenérem Simonem čeká prvního potomka.

Třiatřicetiletá dvojnásobná medailistka z mistrovství Evropy v plážovém volejbale, která letos přišla o účast na Olympiádě kvůli pozitivnímu testu na koronavirus, oznámila již v létě, že přerušuje profesionální sportovní kariéru, jelikož by ráda co nejdříve založila rodinu. A velké přání se jí splnilo během několika málo měsíců.

„My jsme ten nejkrásnější dárek dostali už před pár měsíci. Nechávali jsme si to pro sebe a nejbližší rodinu, ale náš předčasný vánoční dáreček už se moc skrývat nechce a začíná se jasně ukazovat světu,“ napsala Markéta Nausch Sluková v neděli odpoledne v příspěvku na Instagramu a pokračuje: „Zdá se tedy, že je na čase se o tu radost podělit i s vámi. Kdo by to byl řekl, že rok 2021 nakonec přeci jen bude jedním z mým nejmilejších a že poslední čtvrtletí letošního roku vyjde konečně podle představ."

Odpočinek od intenzivních sportovních výkonů a náročných tréninků vnímá jako příjemnou změnu, zároveň ale již částečně přemýšlí o svém možném návratu k beach volejbalu.

„Má přestávka v kariéře je zatím moc fajn. Hlavní důvod mého přerušení práce se zdá být spokojený, roste a zatím spolupracuje na mém vysněném brzkém návratu na písek. Držte nám palce. Snad to tak vydrží,“ dodává na svém instagramovém účtu Markéta.

Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Miminko, Slavné maminky, Kariéra, Instagram, Sociální sítě, Rodičovství, olympiáda, Trenér, Sportovkyně, Vánoční svátek, Manžel, Mistrovství Evropy
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy