Dana (31): Můj manžel je čuně!

Tom 9. 9. 2012 18:02
To je proste CHLAP jak ma byt!!
9. 9. 2012 20:02
???????,jóóóóó? no aby se ten chlap taky jednou nedivil, že zůstane sám...a pak si může čistit zuby třeba jednou za rok, a mýt se jen na Vánoce :-$ :-$
moula 9. 9. 2012 21:02
jooo a pani si toho vsimla asi az po tech letech stastneho souziti, coz?
Lili 17. 9. 2012 12:19
No ono se to tady lehce kritizuje, ale je fakt, že můj přítel je úžasný člověk, ale je taky docela čuně. Ne že by si teda nečistil zuby, ale zase doma po sobě ani nezavře šuplík, který otevře a ručník mu taky musím vyměnit já, ve věcech má bordel atd.. Už jsme to řešili po dobrém i po zlém a nic. A je to vysokoškolák a podnikatel! Mám ho ráda a určitě se s ním nerozejdu, ale je to hodně těžké a je potřeba mu to říkat jako malému dítěti. Už nenadávám, ale jako dítěti říkám co má udělat a hlavně né naštvaně. Myslím, že to je jediná šance. Opravdu, desetkrát za sebou mu klidným hlasem říkám "po sprchování musíš zvednout ručník, na kterém stojíš nebo mokrý ručník musíš rozložit, aby uschnul" atd.
17. 9. 2012 18:26
jste dobrá, že na to máte trpělivost.....já už bych byla asi dávno pryč..na toto bych neměla asi nervy
Majda 7. 10. 2012 20:27
vždycky mě rozčilovalo, že můj manžel nepoužívá žádné voňavky, sprchuje se jen se šamponem, a nechce se mu česat s těma kačerama co má ráno na hlavě.. ale jak to tak čtu.. zlatá moje drahá polovička
nana 9. 3. 2013 19:50
No fůůůj ani bych se ho nedotkla. Spát vedle něčeho takového každou noc, ble.
Ája 11. 4. 2017 23:55
Vrátit mamince na převýchovu :) nebo spíš na dokončení projektu "výchova syna v budoucího manžela a otce" :) Tímto si dovolím apelovat na všechny maminky synů - (a ne jen v tak banální záležitosti jako je hygiena, v té snad pokulhává jen minimální procento můžu...) - vychovávejte své syny tak, jak by jste si představovaly svého ideálního manžela a otce svých dětí ;) Budou vám vděčné nejen vaše budoucí snachy, ale především oni - vaší synové ;)
jarumas 6. 8. 2017 20:15
Ona je úplne blbá. Nech sa neumýva aj ona a hotovo. Časté umývanie a tiež používanie jedovatej drogérie a kozmetiky je veľmi škodlivé.
9

Horoskopy

Ryby Přestáváte o sebe pečovat a staráte se jen o blaho své rodinky, která vám to bohužel mnohdy neoplácí.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patricie, Oton

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné