Maminka.czDěti slavných

Dcera Toma Cruise a Katie Holmes oslavila osmnáctiny a překvapila novou identitou. Proč Suri nechce tátovo příjmení?

Dita Mrázková 21.  5.  2024
Jediné a ostře sledované dítě bývalého hollywoodského páru překvapilo. Dnes už dospělá Suri se rozhodla ke kroku, který jejího tátu asi moc nepotěšil. Co stojí za jejím úmyslem?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Svého času patřila mezi nejfotografovanější dítě hollywoodského showbyznysu. Aby ne, když už ve čtyřech letech nosila luxusní outfity, které by jí mohla závidět opravdová princezna. Z malé načančané holčičky, která šetřila úsměvy, se stala mladá žena, která změnila (nejen) svůj styl.

VIDEO: AMERIČTÍ FILMOVÍ PRODUCENTI OCENILI HERCE TOMA CRUISE ZA CELOŽIVOTNÍ DÍLO

Před šaty dala přednost ležérní módě, hlavu si nedělá ani s make-upem a vlasy. 
Osmnáctiny, které oslavila 18. dubna, přinesly do života Suri i další zásadní změnu.

Klepněte pro větší obrázek

Není tajemstvím, že už několik let žije pouze s maminkou, herečkou Katie Holmes.
Ta se v roce 2012 rozhodla s otcem Suri, hercem Tomem Cruisem rozvést. Důvodem měl být nesoulad ve výchově. Tom je totiž celoživotním vyznavačem scientologické církve a Katie zřejmě nechtěla, aby právě tato víra měla na jedinou dceru dopad.

Klepněte pro větší obrázek

Tom navíc „zazdil“ dceřiny poslední narozeniny, protože jen o den dřív slavila kulatiny také módní návrhářka Victoria Beckham. Ta na svou oslavu pozvala mimo jiné i slavného herce.

Ten se podle deníku The Mirror potom, co zmeškal osmnáctiny své dcery, cítí hodně provinile. Mimochodem jeho „nedostatečné zapojení“ do života jeho dcerky bylo svého času mediálně hodně propírané. Podle rozvodových dokumentů Katie souhlasila s tím, že Tom bude na jejich společné dítě platit 400 000 dolarů ročně (v přepočtu přes 9 milionů korun), dokud Suri nedosáhne 18 let. Herec mimo tuto částku platil také všechny výdaje své dcery, které zahrnovaly lékařské výlohy, pojistné, vzdělání, vysokou školu a další mimoškolní náklady.

Klepněte pro větší obrázek

„Mým největším cílem bylo vychovat Suri k co největší individualitě. Aby stoprocentně věděla, že je sama sebou, silná, sebevědomá a schopná," prohlásila před dvěma lety na dceřinu adresu v rozhovoru pro magazín InStyle její máma, která tak po rozvodu finančně rozhodně nestrádala.

Suri v krvi nezapře herecké geny, rozhodla se totiž vydat po stopách svých rodičů. Kromě zpěvu se tak začala věnovat i herectví. V produkci The Addams Family: A New Musical si zahrála postavu Morticie Addams, její jméno se objevilo i na plakátě školního představení muzikálu The Go-Go – Head Over Heels.

Klepněte pro větší obrázek

A právě na něm mnohé překvapilo celé znění jejího jména. Suri upustila od příjmení Cruise a začala vystupovat coby Suri Noelle. Nejde o žádný nový pseudonym, „Noelle“ je prostřední jméno její maminky Katie. Zda jde jen o umělecký záměr, nebo čerstvě dospělá Suri touží po tom, aby jí slavné příjmení neušlapávalo cestičku, případně je na svého tátu jednoduše „jen“ naštvaná, ví jen ona sama.

Je však dost možné, že už brzy na plakátě nějaké hollywoodské novinky bude uvedeno právě jméno Suri Noelle. Nepůjde tedy o nikoho jiného než o dítě slavného filmového Mavericka…

Suri Cruise: Z prominentní rozmazlené holčičky skromná teenagerka. Jak to její máma Katie zařídila?
Témata: Láska a vztahy, Životy slavných, Mateřství, Rodina, Rodina a vztahy, Rodičovství, Dospívání, Dcera, Kariéra, Celebrity, herečka, Herec, Děti slavných, Katie Holmes, matka a dcera, narozeniny, Tom Cruise, Suri, Victoria Beckhamová, Táta, InStyle, Identita, Katie Holmesová, Příjmení, Maverick