Maminka.czŠkolák

Den dětí v Kladně: Čeká vás Hurvínek, Hannah Montana revival a bowling

V neděli 3. června od 13:00 hodin je připraven pro děti v nákupním centru OAZA Kladno bohatý program u příležitosti oslav Dne dětí. Děti se mají rozhodně na co těšit, čeká je představení loutkového divadla s oblíbenými postavami Spejbla a Hurvínka, vystoupení Hannah Montana Revival založené na základě slavného amerického televizního seriálu, kadeřnická kouzla, kolotoče zdarma a spousta další zábavy.
30. 5. 2012
Den dětí v Kladně: Čeká vás Hurvínek, Hannah Montana revival a bowling

Zábavné odpoledne pro děti začíná od 13 hodin programem pro nejmenší. Během odpoledne bude k vidění např. divadelní loutkovévystoupení Spejbla a Hurvínka.

Ve 14:30 se mohou všichni těšit na vystoupení Hannah Montana Revival - zpěvačka Terezka bude zpívat písničky ze slavného seriálu a společně se svým pomocníkem Bobem děti zabaví svými hry.

Děti se mohou pobavit také uautodráhy nebo mohou využít zdarma jízd na kolotočích a jiných atrakcích. Pro maminky a starší děvčata je připraveno profesionální nalíčení, kadeřnická kouzla či ornamenty na kůži pro děti i dospělé.

Od 13:00 do 16:00si budou moci děti ve věku od 5 do 10 let zdarma zahrát v bowlingovém centru na profesionálních dětských drahách. Každý malý hráč dostane „pitíčko“ a nejlepší vyhrají dárkové poukazy na bowling v hodnotě 500,-, 1 000,- a 1 500,- Kč.

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
První screening v těhotenství. Co vás čeká a jak probíhá?
Chvíle hrůzy. Lachtan nečekaně stáhl holčičku pod vodu
To je ale podoba! Tomáš Klus konečně ukázal obě roztomilé děti
12 velkých poprvé, na která se můžete těšit. Od prvního úsměvu ke krůčkům

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu