Den plný překvapení v Nákupním centru Eden již tuto sobotu!

Již 10 let využívají obyvatelé Vršovic nabídku služeb, obchodů i nonstop hypermarketu Tesco Extra v Nákupním centru Eden. Svou polohou je Nákupní centrum Eden dostupné pro všechny návštěvníky, ať už se do centra dopravují pěšky, MHD nebo autem. V blízkosti centra se nachází sjezd z Jižní spojky, který umožňuje napojení na frekventovanou dálnici směrem na Brno a další česká města.
Komerční článek
24. 3. 2015
Den plný překvapení v Nákupním centru Eden již tuto sobotu!

Navíc se centrum nachází na frekventované křižovatce U Slavie / Vršovická, kde se protínají čtyři denní a tři noční linky tramvají a současně s tím 7 autobusových linek. Tak je zajištěna výborná dostupnost pro celou pražskou populaci, při cestách do zaměstnání i za zábavou (například na koncert nebo fotbalový zápas v Eden Aréně) a to jak přes den, tak i přes noc.

U příležitosti 10tého výročí Nákupní centrum Eden připravilo pro své zákazníky bohatý program, který vyvrcholí právě v sobotu 28. března akcí Den plný překvapení. Tím hlavním překvapením budou slevy na nákupy ve většině obchodů centra a k tomu budou zákazníci navíc dostávat odměny za své nákupy nad 200 korun. Kromě toho je pro ženy připraven stánek s líčením a manikúrou a pro děti jsou připraveny soutěže, hry i dětské atrakce. Ti starší si rádi zařádí na xBoxu, který najdou ve 2. patře vedle Tapi Tea.

Až do pátečního večera navíc mohou návštěvníci centra soutěžit o zapůjčení automobilu značky Škoda na víkend, o vouchery na zapůjčení společenských šatů či relaxační pobyt v Samui Spa anebo o dárkové poukázky na nákupy, členství v Jatomi Fitness a další dárky.

A protože Nákupní centrum Eden je kulturním a zábavním centrem Vršovic, i další program připravený na duben, potěší spoustu maminek s dětmi:

V sobotu 4.4. přijede za dětmi oblíbený Bobík a jeho kamarádi a od 11. do 26.4. je pro děti připravená Dětská party s Mattelem, takže děti si mohou přijít hrát i řádit se známými postavičkami kdykoliv mezi 10 – 19 hodinou v 1. patře NC Eden. Jaro v Edenu bude patřit především dětem!

Více informací o akcích najdete na www.nceden.cz

Mohlo by vás zajímat
Věděli jste, že dítě při porodu spolupracuje?
Jak vybrat autosedačku a na co si dát pozor
Seznamte se s holčičkou, která od narození diktuje módní trendy na Instagramu
Nenechte očkovat dvě vakcíny najednou. Znáte pravidla bezpečného očkování?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu