Deník Zasloužilé mámy: „Každé mámě, která nemá doma uklizeno“

Moi 1. 11. 2016 23:41
Utírám slzy dojetí. True story. Doufám, že mě tento střípek z mozaiky pohledů na svět pomůže se posunout a přestat peskovat dcerku :/. Stále se toho zlouvyku né a né zbavit.
Deník Zasloužilé Mámy 2. 11. 2016 08:12
Já Vás chápu. Bohužel i mě to trvalo hrozně dlouho, než jsem na to přišla. U nás doma byla moje matka generál na úklid a velmi náročný. Vše muselo být naprosto perfektní i pověšení ponožek na sušák. Ve mě to pak vyvolalo pocit, že nejen nic neumím dobře, ale ještě je potřeba dělat všechno lépe, než perfektně.
Neuvědomujeme si to, ale často si přinášíme z dětství nějaké návyky a postupně je jen utužujeme. Je těžké, získat nadhled a vidět svět reálněji a přestat po sobě chtít být dokonalá.
Zkuste si uvědomit, co každý den děláte, pro svou dceru, pro muže a pro sebe. Klidně si to napište. Určitě najdete spoustu důležitějších věcí, než úklid drobečků. My mámy děláme všechno perfektně, takové jaké jsme, protože jsme všechny dokonalé
Babička 14. 11. 2016 15:33
A jakmile děti vyrostou, přijdou vnoučata a zase to bude stejné. Radši si budu hrát s vnoučkem, než trávit čas přehnaným uklízením.
Babička 2 26. 11. 2016 19:21
Souhlasím s každým slovem koukněte kdy se dětem rozzáří oči při uklízení pokojíku nebo při pořádné lumpárně a my říkáme lumpárny na uklid a nudu je vždycky dost času
Zuzana 11. 12. 2016 22:52
D
5

Horoskopy

Střelec Mars je v blahodárném postavení k vašemu znamení a ve vás se probírá divoká energie. V žádném případě…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Antonie, Táňa, Jasmin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné