Maminka.czSlavné maminky

Denisa Pfauserová: O otevřenosti na sociálních sítích a o tom, proč posunula dceři očkování

tesim vas 20.  2.  2024
Herečka Denisa Pfauserová byla hostem podcastu Holky na víně, kde se mimo jiné rozpovídala o tom, co ji baví na sociálních sítích, proč bývá ve svých příspěvcích záměrně otevřená, a nevyhýbá se ani kontroverzním tématům.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Usměvavá herečka vysvětlila, že se příspěvky na sociálních sítích snaží psát tak, že pouze sděluje svůj názor a to, jak to dělá ona, ale rozhodně ostatním neradí, jak to mají dělat oni. „Je to dost často i o tom, že se mě na to ty maminky ptají, takže já vlastně v jednom hromadném příspěvku odpovím najednou na tu spoustu zpráv, které dostávám.“

Velké emoce mezi jejími sledujícími vzbudilo nejen vyjádření, že se rozhodla podat stížnost na paní doktorku z šestinedělí, která byla u jejího porodu a neumožnila jí okamžitý bonding po císařském řezu, ale i rozhodnutí, že dceři Naile posune povinné očkování. 

Proč se rozhodla očkování odložit?  Její vysvětlení najdete ve videu v úvodu článku. A na celý podcast Holky na víně s Denisou Pfauserovou se můžete podívat na YouTube.

Herečka Denisa Pfauserová o překotném porodu i naschválu, který jí provedli po císařském řezu
Témata: Slavné maminky, Celebrity, Dcera, herečka, Sociální sítě, Očkování, Nejlepší video, Denisa Pfauserová, Holka, Otevřenost, YouTube, Podcast, Příspěvek, Víno