Maminka.czZnamení podle horoskopu

Děti podle horoskopu: Vodnáři. Dívky mají kočovnou duši a charisma, chlapcům nechybí pevná vůle a skvělá intuice

Dita Mrázková 15.  11.  2022
Patříte mezi rodiče, kteří si po narození dítěte nechávají sestavit jeho horoskop a o znamení zvěrokruhu mají vše pečlivě nastudováno? Nebo nějaké postavení planet vůbec neřešíte? Ať tak či onak, dozvědět se víc o charakteru svého malého pokladu není na škodu. Dnes pokračujeme malými Vodnáři.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kdybychom měli ducha tohoto hvězdného znamení  (21. 1.–18. 2.) shrnout v jediný rys, bylo by to dobrodružství. Duše malých "nosičů vody" prahne především po svobodě a adrenalinu.

Díky svému vysokému intelektu už v raném věku moc rádi čtou, oslní je ale převážně jen knihy plné dobrodružných příběhů, intrik a hrdinských činů. Malí Vodnáři nejsou příliš vybíraví, co se kroužků týká, jen nemusí takové činnosti, při kterých musí dlouho a nečinně sedět. 

VIDEO: Dítě ve znamení Vodnáře

Skáčou z jedné věci na druhou, často je zanechávají napůl hotové. Nakonec se dostanou zpět do bodu A, ale mezitím je tu k prozkoumání i B, C a taky Z! Jako rodič dítěte Vodnáře se připravte na to, že všechno v domě bude alespoň jednou rozebráno! Tyto zvídavé mysli chtějí znát detaily všeho, co upoutá jejich stračí oči. Ale nepanikařte. Dobrou zprávou je, že jsou manuálně šikovní, takže je pravděpodobné, že rozebrané hodiny budou po opětovném sestavení fungovat ještě lépe.

Klepněte pro větší obrázek

Jednou z pozitivnějších vlastností osobnosti dítěte Vodnáře je, že má přirozený talent na lidi. Ví, jak se spřátelit se všemi "sortami", a to především pomocí vybraného smyslu pro humor.

Další charakteristikou dětí ve znamení Vodnáře je, že jsou to malí vizionáři.  Jejich mysl se bude vždycky točit jako mini tornádo, protože neustále vymýšlejí nové způsoby, jak na věc. Tato idealistická povaha se někdy projevuje tvrdohlavou vůlí. A pozor na nespravedlnost, pokud se jí na svém malém Vodnáři dopustíte, přijdete v nemilost!

Dívka Vodnář

Klepněte pro větší obrázek

Vychovávat dívku Vodnáře znamená mít doma doslova otočné dveře, které se pravděpodobně nezavřou. Kamarádky ji díky jejímu přirozenému charismatu přímo zbožňují a rády si s ní chodí hrát.

Malé Vodnářky mají tak trochu cikánskou duši a jejím velkým snem je kočovat, ale pozor: nikoliv po zemi, nýbrž rovnou po vesmíru! Mnoho dívek projeví zájem o přírodní vědy už v raném věku, protože touží nejen po porozumění, ale také po dalším velkém dobrodružství. Není divu, že nejhorší možný trest pro dívku Vodnáře je její uzemnění.

Nikdy s touto duší nejednejte spatra. S obligátním rodičovským "mám pravdu, protože jsem máma" u ní moc nepochodíte. Dívky Vodnářky souhlasí s citátem Katherine Hepburn: "Pokud budete dodržovat všechna pravidla, přijdete o všechnu zábavu." 

Chlapec Vodnář

Klepněte pro větší obrázek

Duch chlapců Vodnářů je malé dynamo – jako by měl každý takový chlapec někde svůj vlastní agregát, který ho činí poněkud nevyzpytatelným a také velmi nepředvídatelným. 

Rodiče malého Vodnáře mají před sebou těžkou práci, zejména ve snaze udržet krok s duševním růstem svého dítěte. Jeho neustálá duševní aktivita se někdy projevuje navenek jako intenzivní zvědavost, což může být někdy, ruku na srdce, poněkud otravné.

Jejich myšlenky předbíhají jejich těla. Buďte připraveni na modřiny i úrazy při příchodu z hřiště. Kluci Vodnáři totiž často ztrácí pojem o čase. Nedělají to schválně, je to prostě jejich osobnostní rys, který je pevně zakódován v jejich DNA.

V raných letech mají chlapci Vodnáři silnou vůli. Dobrou zprávou je, že i když jsou tvrdohlaví, budou si věci promýšlet a často později udělají přesně to, o co jste je požádali, a navíc bez povyku. I když to nejsou úplně mazlící typy, rádi se obklopují společností, hledají nové přátele a díky své intuici většinou ty správné. 

Témata: Děti, Znamení podle horoskopu, Horoskopy, Dívka, povaha, astrologie, Chlapec, Povahové rysy, Vodnář, Charisma, Narození dítěte, Dobrodružství, Znamení zvěrokruhu, Vůle, Intuice, Horoskop, Duše
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Už jen pár dní! Ušetřete a využijte speciální slevy s předplatným PREMIUM+
inb
Inflační brzda
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky