Maminka.czGalerie

Děti s tváří staříků: Pobavte se nad snímky miminek, která vypadají, jako by byla unavená životem

Simona Formánková 14.  11.  2022
Narodily se před pár dny, nebo dokonce před pár hodinami, přesto by mohly svým zjevem a výrazem směle konkurovat staříkům pokročilého důchodového věku. Pobavte se nad fotogalerií dětí, které musí do své kůže ještě trochu dorůst.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dost možná se vám při pohledu na tato miminka vybaví vlastní vzpomínka na to, když jste poprvé svírali svého drobečka v náručí. Malý uzlíček byl samý faldíček a při rozmanitých grimasách působil starší, než doopravdy byl. Zvykání si na svět musí být pro právě narozené tvorečky opravdu náročné a mnohdy to dávají jasně najevo. 

Lidé občas takto malá miminka přirovnávají ke starým lidem. A není divu! Některá miminka kvůli povislé kůži, do které musí doslova dorůst, působí starší a při příhodných grimasách mohou směle konkurovat svým babičkám nebo dědečkům. Vše je však pouze dočasné. Kůže se postupně přizpůsobí a zpevní. Pojďte se s námi pobavit nad fotografiemi miminek, která zachytili jejich rodiče ve vtipných a jednoznačně povedených momentech. Neskrývá i váš rodinný archiv nějaký podobný snímek?

VIDEO: Tahle roztomilá čivava vás zaručeně pobaví!

Tak mi ukažte, kde jsem se to ocitl!

Klepněte pro větší obrázek

Tolik let jsem na vás čekala, rodiče moji!

Klepněte pro větší obrázek

Náš maličký je celý dědeček... Hlavně účesem 

Klepněte pro větší obrázek

Mám ze života těžkou hlavu a vrásky na čele

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Galerie, Mateřství, Miminko, Dětství, Fotografie, kůže, zábava, Zjev, Stařík, Důchodový věk, Výraz, Grimasa, Tvář